Abrahám v lete takmer zakotvil v Komárne: Aspoň viem, čo zajtra môžeme očakávať

31.08.2018

Naši futbalisti sa v sobotu predstavia na ihrisku Komárna, ktoré má na svojom konte len o dva body menej ako my a okupuje druhú pozíciu ligového pelotónu.

Na našom štadióne dva zápasy SR 17

29.08.2018

Srdečne vás pozývame na dve priateľské stretnutia, ktoré na našom štadióne odohrá reprezentácia Slovenska do sedemnásť rokov proti rovesníkom zo Švédska.

Víkendové výsledky mládeže (25. – 26. augusta)

26.08.2018

Cez víkend odohrali svoje zápasy naše štyri mládežnícke výbery. Dorastenci boli v zápasoch proti SDM Domino úspešní. Prvé kolo odohrali aj výbery U15 a U14, ktoré nestačili na Petržalčanov.

Junasova nepriestrelnosť trvala 401 minút: Snažím sa splatiť dôveru

25.08.2018

Hoci sa jeho ligová séria bez inkasovaného gólu zastavila na cifre 401 minút, po zápase ho to veľmi netrápilo, keďže spoluhráči dokázali zaťažiť konto žilinského brankára piatimi presnými zásahmi a udržali si neporaziteľnosť aj po šiestom ligovom kole.

Víťazne aj proti Žiline B!

24.08.2018

Ani v šiestom ligovom kole sme nenašli premožiteľa, tentoraz sme si poradili so Žilinou B 5:1 a aj naďalej trónime ligovému pelotónu.

Najskôr natrhnutá oblička, teraz zlomenina ihlice...

22.08.2018

Do prvých troch ligových zápasov naskočil vždy po hodine hry, ako striedajúci hráč. Tohtosezónnu premiéru v základnej zostave si Jožko Sombat odkrútil vo štvrtom kole proti Popradčanom. Na ihrisku však pobudol kratšie, ako keď do zápasu len naskakoval. V 19. minúte musel nútene striedať.

Proti Žiline B v piatok o 20. hodine

21.08.2018

Dávame do pozornosti, že duel šiesteho kola 2. ligy odohráme na našom štadióne už v piatok 24. augusta, výkop je naplánovaný na 20. hodinu.

Cyra Haša, pýcha naša!

18.08.2018

Dlhá cesta z východného Slovenska sa mohla niesť v pozitívnom duchu. Zvíťazili sme aj proti košickej Lokomotíve a po piatich zápasoch máme na svojom konte už trinásť bodov. Na našom víťazstve 3:0 mal leví podiel Roman Haša, autor všetkých troch gólov.

Trojbodoví aj proti Lokomotíve, Haša s hetrikom!

17.08.2018

Z Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice, si odvážame tri body. Keďže náš tretí gól dodatočne pripísali Hašovi, český legionár zaknihoval hetrik!

U11 sa zúčastní kvalitne obsadeného turnaja

17.08.2018

Šiesty ročník turnaja s názvom Moravskoslezský Cup sľubuje pre našich futbalistov U11 veľmi zaujímavé súboje.

V piatok proti košickej Lokomotíve, Tomovič: Súpera nepodceníme

16.08.2018

Už v piatok o 16:30 sa predstavíme na ihrisku v Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice.

Šebesta je si s Hašom kvit, víťazná premiéra Pospíšila

13.08.2018

Zvykne sa hovoriť, že najdôležitejšie sú tri body, ale keď k tomu pripočítate aj pôsobivý herný prejav, potom sa zvyšuje hodnota víťazstva, či už v hlavách samotných aktérov, ale hlavne v očiach fanúšikov, ktorí verne navštevujú naše zápasy.

Ďalšie domáce víťazstvo, Poprad sme zlomili v druhom polčase

11.08.2018

Štyri góly v druhom polčase znamenajú, že máme na svojom konte už desať bodov a spolu s Komárnom trónime ligovému pelotónu.

Šebestov hetrik dobrou predzvesťou pred Popradom

09.08.2018

Máme za sebou úspešný týždeň. Po trojbodovom úlovku v zápase s Lipanmi, sme sa v utorok predstavili v rámci Slovnaft Cup-u v Pezinku. Hoci sme mali počas celého stretnutia obrovskú prevahu, po prvom polčase svietil na svetelnej tabuli len výsledok 1:0 v náš prospech.

Cez Pezinok postupujeme ďalej, hetrik Šebestu!

07.08.2018

V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, postaral sa o to najmä trojgólový Daniel Šebesta. Aj vďaka jeho gólom postupujeme cez PŠC Pezinok do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u.