Niké ULK Slovnaft Futbalsfz

Archív

S Lokomotívou sme bojovným výkonom otočili skóre v náš prospech

31.03.2018

S Lokomotívou Košice sme po prvom polčase prehrávali, ale v druhom sme vďaka kvalitnému výkonu a bojovnosti dokázali duel otočiť.

Preview: Na Skaličanov čaká Lokomotíva Košice, diváci majú voľný vstup

30.03.2018

Lokomotíva Košice je súper, ktorému patrí 4. miesto a na nás stráca jediný bod, keď ich má na konte 36. Naposledy sa jej podarilo zvíťaziť v Stupave s domácim Interom Bratislava 3:0.

Dorast na Interi s výhrou a prehrou, žiaci U13 a U12 s DAC víťazne

29.03.2018

Dorastenci sa vrátili s dvojzápasu s Interom s polovičným úspechom, podobne dopadli aj žiaci. Kým U15 a U14 vonku body nezískali, mladíci z U13 a U12 doma bodovali naplno.

Na Lokomotívu Košice vstup zadarmo, náklady ponesie klub a hráči

29.03.2018

Na zápas 22. kola proti Lokomotíve Košice budú mať fanúšikovia vstup zdarma. Vedenie klubu a hráči sa tak rozhodli po tom, ako sme dvakrát neuspeli v súbojoch na ihriskách súperov.

V Podbrezovej sme prehrali 0:1

28.03.2018

V Podbrezovej sme inkasovali už v 10. minúte, keď sa trafil Jedinák a keďže sme nepremenili ani jedenástku, nakoniec sme podľahli súperovi 0:1.

V Seredi sme vyhoreli a vysoko prehrali

24.03.2018
V Seredi sme nezvládli úvod stretnutia a ani v ďalšom priebehu sme nedokázali zdvihnúť hlavy a domov sme si odviezli vysokú prehru 0:5.

Na Skaličanov čaká súboj o prvé miesto, cestujeme do Serede

24.03.2018

V sobotu 24.3. o 15:00 nastúpime na dôležitý duel 21. kola v Seredi. Práve ŠKF je v našom tesnom závese, keď v tabuľke na nás stráca jediný bod.

​Brankár Dominik Žúrek v nominácii reprezentačnej U15

22.03.2018

Významný úspech vo svojej kariére dosiahol brankár našej U15 Dominik Źúrek. Stále ešte len 14-ročný futbalista bol nominovaný do reprezentačnej pätnástky.

​Laci Szöcs má za sebou obnovenú premiéru v skalickom drese, už sa teší na Ulricha

21.03.2018

Staronovým hráčom v mužstve Skalice bol v otváracom stretnutí jari proti béčku Žiline Laci Szöcs.

16.03.2018

V úvodnom zápase jari sme síce stratili dvojgólové vedenie, ale nakoniec sme zásluhou Romana Hašu strhli víťazstvo na našu stranu v 90. minúte.

​Dorastenci nehrajú, ZsFZ zrušil všetky stretnutia

16.03.2018

Naši mládežníci neodohrajú kompletný plánovaný program stretnutí, keď do programu zasiahla vyššia moc.

​Konečne ostrý štart, už v piatok o 15:00 doma proti Žiline

15.03.2018

Prvé dve kolá jarnej časti boli pre počasie odložené a tak sme si na ostrý štart našho áčka museli počkať až do polovice marca. V prvom súťažnom stretnutí doma privítame v piatok 16.3. o 15:00 béčko stále ešte úradujúceho majstra zo Žiliny.

​Výborný vstup dorastencov, žiaci nestačili na Slovan

10.03.2018

Výborne vstúpili do jarnej časti dorastenci. Starší v Malackách triumfovali 3:2 a mladší svojich rovesníkov v záhoráckom derby rozdrvili dokonca 5:0.

Duel v Šamoríne je odložený, prvý zápas odohráme doma v piatok 16. marca so Žilinou

07.03.2018

Aj keď sme úvodné dva súboje jarnej časti mali odohrať na ihriskách súperov, počasie bolo proti.