Veľký turnaj U9 s TOP4FOOTBALL TOUR 2017

SOBOTA 6.5.2017  veľký deň futbalu u nás !

Veľký deň FUTBALU u nás v podobe SCHAEFFLER CUP 2017.⚽

SOBOTA 6.5.2017
Tento deň sa našom štadióne koná veľký turnaj kategórie U9 s názvom Schaeffler Cup 2017 s veľmi bohatým sprievodným programom od firmy TOP4FOOTBALL a ich TOUR2017.
Turnaj začína už o 09,00 hod, otvoriť ho príde predseda predstavenstva nášho klubu Ing. Peter Bartoš. Turnaja sa zúčastnia veľmi zvučné mená klubov a to : FK Senica , Slovan Bratislava , Petržalka , Kysucké nové Mesto , Karlova Ves , Vyškov (ČR) , Ždár nad Sazavou (ČR) , Hodonín(ČR) a iné.
Bude sa hrať systémom 1x20 minút. Počas turnaja bude samozrejme otvorený bufet a firma Lark Skalica počas turnaja otvorí stánok plný dobrého občerstvenia, pochutín pre deti a rodičov.

Firma TOP4FOOTBALL s ich TOUR 2017 si pre priaznivcov futbalu a hlavne hráčov futbalu teda presne deti pripravila skvelú vec a to, že prídu o 10,00 hod v SOBOTU 6.5.2017 na náš Schaeffler Cup 2017 s ich mobilným obchodom priamo k nám na náš štadión. Deti si v tomto ich mobilnom obchode môžu vyskúšať kopačky svojho futbalového idola od značky NIKE napríklad kopačky, ktoré používa sám CRISTIANO RONALDO, rôzne futbalové oblečenie a futbalové doplnky od značky NIKE, firma TOP4FOOTBALL na mieste tieto veci značky NIKE bude samozrejme predávať za SUPER AKČNÉ CENY. Pre deti bude pripravená aj súťaž v tvrdosti streľby o vecné ceny značky NIKE od firmy TOP4FOOTBALL. 

Firma TOP4FOOTBALL si pre deti pripravila v tento deň ešte jednu veľkú akciu a to priamo na najpredávanejšie kopačky pre deti od značky NIKE a to sú tieto :klikni odkaz https://top4football.sk/c/fotbal-kopacky-nike. Deti si môžu tieto najnovšie typy kopačiek ZDARMA vyskúšať a tiež si tieto modely za najvýhodnejšie ceny zakúpiť. Najobľúbenejšie kopačky NIKE MERCURIAL SUPERFLY budú na mieste v tento deň za viac ako priaznivú cenu !!! (pre viac info klikaj na našu facebook fanpage)

Tak neváhajte a príďte podporiť naše mladé nádeje a užiť si skvelý deň plný futbalu a dobrej zábavy spolu s firmou TOP4FOOTBALL a ich TOUR 2017 na našom futbalovom štadióne v Skalici .
NEZABUDNITE !!!
SOBOTA 6.5.2017 od 09,00 hod SCHAEFFLER CUP 2017 s TOP4FOOTBALL a ich TOUR 2017 

Tešíme sa na Vás !