V Slovnaft Cupe postupujeme ďalej !

Po výhre 0:2, pokračujeme v pohári.

FK Slovan Most pri Bratislave Domáci
0:2
MFK Skalica Hostia


FK Slovan Most pri Bratislave:

Idlbek - Havrila, Fratrič, Cibulya, Habaj, Juraško, Hrutka, Szabo, Gorog, Willmann, Majgot

MFK Skalica:

Fišan - Švrček, Hlavatovič, Jánošík, Mizerák - Ulrich(90´Vrábel), Hruška, Opiela, Šebesta - Haša, Jakubek

Štatistiky

Branky

30´vlastný domáci, 79´Šebesta (11m)

Žlté karty
Juraško - Jakubek, Mizerák
Počet divákov
0

Komentár

Zápas sa začal v dobrom tempe, domáci držali krok s našimi chlapcami iba 10. minút prvého polčasu.  Následne sme ovládli hru  naši hráči, ktorú na ihrisku potvrdili svoju kvalitu z účinkovania vo vyššej lige. V prvom polčase mal dve sľubné šance Jakubek, no nevyužil ich. V 30. minúte z ľavej stany prišiel prudký center Hrušky si zrazil domáci hráč do vlastne brány a viedli sme v zápase  0:1. DO konca polčasu sme súpera k ničomu nepustili a držali loptu na svojich kopačkách bez vážnejšej šance. 

Druhý polčas sme začali aktívne ako vždy, a celý polčas sme držali loptu na kopačkách a dominovali sme v zápase, domáci sa ani nedostali pred našu bránu. Sľubná šanca, keď z voleja pálil Jakubek no strela išla len nad. Naša aktivita pramenila získaným pokutového kopu v 79. minúte, ktorý premenil Šebesta, po faule na Hrušku a tak uzavrel skóre zápasu na 0:2 a zaslúžene sme postúpili do ďalšej časti Slovnaft Cupu. 

Pár slov k zápasu nám povedal Michal Jakubek : ,, Dnes bol cieľ postúpiť a to sme splnili. Súpera sme nepustili do žiadnej šance a mali celý zápas pod kontrolou. Zaslúžene sme postúpili a ideme ďalej to je najdôležitejšie "