MFK Skalica

oficiálny web MFK SKALICA, a. s.

Archív

Na slovíčko s generálnym manažérom Ľubošom Límom

27.08.2019

Prinášame vám rozhovor s Ľubošom Límom, generálnym manažérom nášho milovaného klubu MFK Skalica. 

Proti Liptovskému Mikulášu sme remizovali, doma však ostávame neporazení!

26.08.2019
V 6. kole II. futbalovej ligy sa proti sebe na štadióne v Skalici stretli MFK Tatran Liptovský Mikuláš a naša MFK Skalica.

Zrodilo sa tretie domáce víťazstvo, ktoré na konci zápasu udržala pozorná obrana

18.08.2019
Piate ligové kolo prinieslo náročný zápas medzi domácim MFK Skalica a FC Košice, nakoniec sa nám podarilo získať vytúžené tri body, výhra sa však nerodila ľahko.

Výhra nad Malou Mačou a množstvo strelených gólov

15.08.2019

Skalica sa stretla s Malou Mačou v druhom kole Slovnaft cupu a tu si môžte prečítať reportáž zo zápasu.

Haša znovu úradoval, z Popradu si odvážame tri body

11.08.2019

V sobotu 10. augusta sme v Poprade hrali šláger kola proti domácemu FK Poprad, zápas sľuboval kvalitný a špičkový futbal, ktorého rozuzlenie prišlo až v samotnom závere zápasu

Fanúšikovia a klub sú opäť zadobre

10.08.2019

Stretnutie fanklubu s vedením klubu pri bufete sa včera nieslo v priateľskej nálade.

Zotavujúci sa Švrček a Šebesta​ sa pomaly vracajú do zápasového tempa

06.08.2019

Zraneniam sa dá preventívne predchádzať rôznymi cvičeniami alebo strečingom, niekedy však aj napriek maximálnemu vynaloženému úsiliu sa športovci zraneniam nevyhnú a skôr či neskôr je ich profesionálna kariéra podrobená aj takejto nepeknej a psychicky náročnej skúške.

Tento piatok sa stretnú fanúšikovia s vedením

06.08.2019

Tento piatok o 17:00 sa pri hornom bufete v areáli štadióna môžu fanúšikovia, ktorí o to majú záujem stretnúť s vedením MFK Skalice a spýtať sa otázky, na ktoré chcete poznať odpoveď, prediskutovať záležitosti a požiadavky a konverzáciou urovnať prípadné nezhody. Veľmi radi by sme boli, keby vás prišlo čo najviac!

Dôležitá výhra nad Podbrezovou a druhé domáce víťazstvo v rade!

04.08.2019
V treťom súťažnom kole sme si zmerali sily s FK Železiarne Podbrezová a bývalého prvoligového účastníka sme zdolali presvedčivo 3:1.

Igor Šefčík: Mojím hlavným cieľom pre túto sezónu je vychovať aspoň 5 hráčov do Áčka

02.08.2019

Nie nadarmo sa hovorí, že pre športovca je letná príprava jednou z najdôležitejších častí sezóny, aj keď možno najmenej obľúbených. Tréneri aj hráči však dobre vedia, že zo síl nabraných počas leta budú hráči čerpať minimálne prvú polovicu sezóny. Pracuje sa na fyzickej kondícií, posilňuje sa telo aj duša a často aj dvojfázovo počas dňa. Dňa 15. júla začala letná príprava aj chalanom zo staršieho dorastu a pár viet nám k tomu povedal aj aktuálny lodivod U19-tky, Igor Šefčík.

Srdečne vás pozývame na tréning začínajúcich detí!

02.08.2019

V pondelok 5.8. o 17:00 sa na štadióne uskutoční prvý tohtoročný tréning detí vo veku od 6 do 11 rokov, kde by sme vás radi videli!