ArchívV auguste 2018 vyšly tieto články:

3.8.V sobotu hostíme Lipany, Opiela: Pozeráme sa hlavne na sebaOndrej Hercegh

V sobotu 4. augusta o 17:00 hostíme v druhom domácom zápase tohtoročnej sezóny 2. ligy ŠK Odeva Lipany.

4.8.VIDEO: Aj druhý domáci zápas víťazne!SKA - LIP 3:0, 3.kolo | Ondrej Hercegh

O zisku troch bodov sme rozhodli prakticky už v prvom polčase.

6.8.Čerstvo promovaný inžinier si užíva návrat do profi futbaluOndrej Hercegh

V zápase proti Lipanom absolvovali dvaja naši hráči druholigovú premiéru v základnej zostave. Na krídle operoval Martin Mášik, na stopérskom poste namiesto vykartovaného Ladislava Szöcsa nastúpil Tomáš Milota, s ktorým sme sa porozprávali.

7.8.Dnes pohárový duel v PezinkuOndrej Hercegh

Naši chlapci sa dnes o 17:30 predstavia v rámci tretieho kola Slovnaft Cup-u v Pezinku.

7.8.Cez Pezinok postupujeme ďalej, hetrik Šebestu!PEZ - SKA 1:5, 2.kolo | Ondrej Hercegh

V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, postaral sa o to najmä trojgólový Daniel Šebesta. Aj vďaka jeho gólom postupujeme cez PŠC Pezinok do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u.

9.8.Šebestov hetrik dobrou predzvesťou pred PopradomOndrej Hercegh

Máme za sebou úspešný týždeň. Po trojbodovom úlovku v zápase s Lipanmi, sme sa v utorok predstavili v rámci Slovnaft Cup-u v Pezinku. Hoci sme mali počas celého stretnutia obrovskú prevahu, po prvom polčase svietil na svetelnej tabuli len výsledok 1:0 v náš prospech.

11.8.Ďalšie domáce víťazstvo, Poprad sme zlomili v druhom polčaseSKA - POP 4:0, 4.kolo | Ondrej Hercegh

Štyri góly v druhom polčase znamenajú, že máme na svojom konte už desať bodov a spolu s Komárnom trónime ligovému pelotónu.

13.8.Šebesta je si s Hašom kvit, víťazná premiéra PospíšilaOndrej Hercegh

Zvykne sa hovoriť, že najdôležitejšie sú tri body, ale keď k tomu pripočítate aj pôsobivý herný prejav, potom sa zvyšuje hodnota víťazstva, či už v hlavách samotných aktérov, ale hlavne v očiach fanúšikov, ktorí verne navštevujú naše zápasy.

16.8.V piatok proti košickej Lokomotíve, Tomovič: Súpera nepodcenímeOndrej Hercegh

Už v piatok o 16:30 sa predstavíme na ihrisku v Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice.

17.8.U11 sa zúčastní kvalitne obsadeného turnajaOndrej Hercegh

Šiesty ročník turnaja s názvom Moravskoslezský Cup sľubuje pre našich futbalistov U11 veľmi zaujímavé súboje.

17.8.Trojbodoví aj proti Lokomotíve, Haša s hetrikom!LKO - SKA 0:3, 5.kolo | Ondrej Hercegh

Z Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice, si odvážame tri body. Keďže náš tretí gól dodatočne pripísali Hašovi, český legionár zaknihoval hetrik!

18.8.Cyra Haša, pýcha naša!Ondrej Hercegh

Dlhá cesta z východného Slovenska sa mohla niesť v pozitívnom duchu. Zvíťazili sme aj proti košickej Lokomotíve a po piatich zápasoch máme na svojom konte už trinásť bodov. Na našom víťazstve 3:0 mal leví podiel Roman Haša, autor všetkých troch gólov.

21.8.Proti Žiline B v piatok o 20. hodineOndrej Hercegh

Dávame do pozornosti, že duel šiesteho kola 2. ligy odohráme na našom štadióne už v piatok 24. augusta, výkop je naplánovaný na 20. hodinu.

22.8.Najskôr natrhnutá oblička, teraz zlomenina ihlice...Ondrej Hercegh

Do prvých troch ligových zápasov naskočil vždy po hodine hry, ako striedajúci hráč. Tohtosezónnu premiéru v základnej zostave si Jožko Sombat odkrútil vo štvrtom kole proti Popradčanom. Na ihrisku však pobudol kratšie, ako keď do zápasu len naskakoval. V 19. minúte musel nútene striedať.

24.8.Víťazne aj proti Žiline B!SKA - ZIL 5:1, 6.kolo | Ondrej Hercegh

Ani v šiestom ligovom kole sme nenašli premožiteľa, tentoraz sme si poradili so Žilinou B 5:1 a aj naďalej trónime ligovému pelotónu.

25.8.Junasova nepriestrelnosť trvala 401 minút: Snažím sa splatiť dôveruOndrej Hercegh

Hoci sa jeho ligová séria bez inkasovaného gólu zastavila na cifre 401 minút, po zápase ho to veľmi netrápilo, keďže spoluhráči dokázali zaťažiť konto žilinského brankára piatimi presnými zásahmi a udržali si neporaziteľnosť aj po šiestom ligovom kole.

26.8.Víkendové výsledky mládeže (25. – 26. augusta)Ondrej Hercegh

Cez víkend odohrali svoje zápasy naše štyri mládežnícke výbery. Dorastenci boli v zápasoch proti SDM Domino úspešní. Prvé kolo odohrali aj výbery U15 a U14, ktoré nestačili na Petržalčanov.

29.8.Na našom štadióne dva zápasy SR 17Ondrej Hercegh

Srdečne vás pozývame na dve priateľské stretnutia, ktoré na našom štadióne odohrá reprezentácia Slovenska do sedemnásť rokov proti rovesníkom zo Švédska.

31.8.Abrahám v lete takmer zakotvil v Komárne: Aspoň viem, čo zajtra môžeme očakávaťOndrej Hercegh

Naši futbalisti sa v sobotu predstavia na ihrisku Komárna, ktoré má na svojom konte len o dva body menej ako my a okupuje druhú pozíciu ligového pelotónu.