29.10.2018

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

Prvú polovicu sezóny hodnotíme s trénerom Dojčanom

28.10.2018

Pätnáste ligové kolo je za nami, náš A-tím sa stretol v lige už so všetkými súpermi. Po prvej polovici sezóny okupujeme so ziskom 32 bodov druhú pozíciu. Radosť nám okrem tohto konštatovania spravil aj postup medzi osmičku najlepších v Slovnaft Cup-e. O prvej polovici sezóny sme sa porozprávali s tým najpovolanejším, hlavným trénerom „áčka“, Jozefom Dojčanom.

Z Dubnice odchádzame bez bodového zisku

27.10.2018

V rámci pätnásteho kola druhej najvyššej súťaže sme sa predstavili v Dubnici.

Milota nestíhal po zápase prijímať gratulácie: Milo ma to prekvapilo

25.10.2018

Dvadsaťtri minút pred koncom riadneho hracieho času vystriedal Tomáš Milota na ihrisku Martina Mášika. Vtedy ešte nevedel, že v druhej minúte nadstaveného času presnou hlavičkou pošle naše mužstvo do vedenia 2:1 nad Trenčínom.

Enem pro nás a pro naše deti

25.10.2018

Taký záver zápasu sa často nevidí. Ešte päť minút pred koncom stretnutia sme prehrávali s Trenčínom 0:1. Potom však prišiel smrtiaci záver. Faul, pokutový kop, vyrovnanie a víťazný gól. Všetko sa to zomlelo za sotva sedem minút a mohli sme oslavovať postup do štvrťfinále Slovnaft Cup-u.

24.10.2018

Chlapci nám pripravili famózny záver stretnutia, keď otočili z 0:1 na 2:1 a postúpili cez Trenčín do štvrťfinále Slovnaft Cup-u!

Kabína unisono: Na Trenčín sa tešíme, zápas je pre nás odmenou

22.10.2018

„Keby mi niekto ráno povedal, že vyhráme 4:1, neveril by som mu. Ukázali sme, že sa môžeme rovnať aj takému vyspelému tímu, akým je Ružomberok,“ hovoril po postupe do osemfinále Slovnaft Cup-u Daniel Šebesta. Žreb pohárového osemfinále nám prisúdil ďalšieho zaujímavého súpera – AS Trenčín, s ktorým si zmeriame sily na domácom štadióne už túto stredu o 18. hodine.

Výsledky mládeže (20. - 21. októbra)

22.10.2018

Opiela si v sobotu vytrpel svoje: Po víťazstve ide bolesť bokom

21.10.2018

V sobotnom zápase proti Petržalke sa v našej zostave objavil po dvojtýždňovej pauze, zapríčinenej trestom po vylúčení v Trebišove, Lukáš Opiela. Skúsený stredopoliar si na svoj rukáv navliekol, ako už tradične, kapitánsku pásku a zavelil k víťazstvu 2:0.

Zaujímavý zápas proti Petržalke, ďalšie tri body na našom konte

20.10.2018

V rámci štrnásteho kola k nám zavítala rozbehnutá Petržalka, ktorá neprehrala osem zápasov za sebou. Po kolektívnom výkone a góloch Hašu s Matićom si pripisujeme na naše konto ďalšie tri body.

Dnes k nám zavíta Petržalka

19.10.2018

V sobotu príde na náš štadión, v rámci štrnásteho kola druhej ligy, FC Petržalka. Náš najbližší súper momentálne okupuje štvrtú pozíciu druholigovej tabuľky. Za sebou má osemzápasovú sériu bez prehry. Naposledy sa na domácom ihrisku rozišiel zmierlivo 1:1 s Tatranom Prešov.

Mášik sa teší z každej minúty na ihrisku: Od spoluhráčov sa môžem veľa naučiť

17.10.2018

Prechod z dorasteneckej kategórie k mužom nie je prechádzka ružovou záhradou. Presviedča sa o tom aj Martin Mášik, ktorý sa však s nástrahami mužského futbalu vysporadúva viac ako statočne. Doteraz zasiahol, či už z lavičky, alebo v základnej zostave, do všetkých šestnástich súťažných zápasov sezóny.

Výsledky mládeže (13. - 14. októbra)

15.10.2018

Z Bardejova si odvážame jeden bod

14.10.2018

Naši chlapci cestovali tentoraz na východ republiky, kde si zmerali sily s Partizánom Bardejov.

Nedeľa v znamení náročného súboja v Bardejove

12.10.2018

V krátkom časovom slede na našich chlapcov čaká ďalší zápas. Tentoraz na východe Slovenska vyzveme v nedeľu o 15. hodine Partizán Bardejov.