Niké ULK Slovnaft Futbalsfz

Archív

V druhom prípravnom stretnutí prišlo víťazstvo 2:0 na pôde MFK Frýdek-Místek

30.06.2018
V druhom prípravnom stretnutí sme zásluhou presných zásahov Tomáša Milotu a Daniela Šebestu z prvého polčasu zvíťazili 2:0.

Káčer v Skalici, príďte ho podporiť na námestie

29.06.2018

Projekt Káčer na bicykli 2018 je najmä o chuti pomôcť, podporiť dobrú myšlienku a ľudí so zdravotným postihom. Popri tom sa v sobotu v Skalici budete na námestí od rána môcť zabaviť. A nie s hocikým.

​Poznáme program druhej ligy, začíname doma s Banskou Bystricou

28.06.2018

Druhá najvyššia futbalová súťaž zverejnila program nadchádzajúceho ročníka. V úvodnom kole nastúpime na domácej pôde proti nováčikovi súťaže z Banskej Bystrice.

​Mládežnícki tréneri hodnotia sezónu: U14 Tomáš Miša

27.06.2018

Pre chalanov v kategórii U14 bola táto sezóna veľkou zmenou, keď prešli z malého ihriska na veľké. Ako sa s tým vysporiadal isme sa porozprávali s trénerom tejto vekovej kategórie, ktorým bol Tomáš Miša.

​Martin Nagy otvoril strelecký účet klubu v novej sezóne

24.06.2018

V úvodnom stretnutí prípravy sme sa rozišli s Petržalkou po remíze 1:1. Náš presný zásah zaznamenal Martin Nagy, ktorý sa vracia do futbalového kolotoča po dlhšom zranení.

23.06.2018

V úvodnom prípravnom stretnutí novej sezóny sme remizovali s nováčikom druhej najvyššej súťaže 1:1, keď príležitosť v našej zostave dostali predovšetkým hráči na skúške.

​Hráči U15 o sebe a svojich spoluhráčoch a čo to aj o trénerovi

20.06.2018

Po trénerovi U15 sa k slovu dostali aj niektorí hráči z tohto mužstva.

Mládežnícki tréneri hodnotia sezónu: U15 Ján Krupa

19.06.2018

Naši žiaci sa premiérovo predstavili v najvyššej slovenskej súťaži. U15 ako najstaršia kategória bola najviac sledovaná a treba povedať, že si nepočínala zle.

Áčko zahájilo prípravu

18.06.2018

Muži v pondelok zahájili prípravu na novú sezónu pod novým trénerom Jozefom Dojčanom.

V sobotu na domácom štadióne zabojuje U19 o víťazstvo v súťaži

15.06.2018

Na našich dorastencov v kategórii U19 čaká rozhodujúci duel, keď až v poslednom kole sa rozhodne o víťazovi druhej najvyššej súťaže.

Schaeffler cup prípraviek má za sebou druhý podarený ročník

11.06.2018

Počas uplynulého víkendu sa na našich ihriskách odohral už druhý ročník medzinárodného turnaja prípraviek U9 a U10 Schaeffler cup.

Andrej Fišan zavesil rukavice na klinec, presedlal na trénerské remeslo

10.06.2018

Andrej Fišan sa v jarnej časti prepracoval do pozície jednotky nášho mužstva, ale v tej nasledujúcej ho už medzi tromi žrďami neuvidíme.

U19 víťazne v Gabčíkove, čaká ich posledný krok

09.06.2018

Starší dorast si poradil na ihrisku v Gabčíkove s domácimi futbalistami po výsledku 2:0.

Filip Tomovič sa nominoval do Brazílie, bude hosťom Neymara?

08.06.2018

Futbalista Filip Tomovič prešiel so svojim mužstvom Atletico Trnava náročným národným sitom podujatia Neymar Jr’s Five a vybojoval si právo účasti vo finále, ktoré sa uskutoční v Brazílii.