ArchívV únoru 2020 vyšly tieto články:

20.2.Prípravný zápas s Malženicami odohráme napokon v MiloticiachOndrej Hercegh

Prípravný zápas s OFK Dynamo Malženice odohráme v sobotu 22. februára o 11. hodine napokon na ihrisku v Miloticiach.

18.2.Prípravky nám robia radosť (1. časť)Ondrej Hercegh

Kategória U9 sa pod vedením Milana Vašíčka a Vladimíra Flóra zúčastnila v uplynulých týždňoch na dvoch kvalitných turnajoch. Najskôr v Korni obsadili mladí futbalisti krásne tretie miesto, o týždeň sa hneď dva tímy predstavili v Dubňanoch, kde obsadili prvé a tretie miesto. Okrem toho si vyslúžili naši dvaja hráči honor najlepšieho strelca a brankára turnaja.

18.2.Prípravky nám robia radosť (2. časť) Ondrej Hercegh

Kategória U10 sa pod vedením Lukáša Vargu a Andreja Válku zúčastnila dvoch kvalitných turnajov v Hradci Králové a v Starom Meste.

14.2.Proti Prostějovu nerozhodný výsledok, gól HašuSKA - PRO 1:1, 0.kolo | Ondrej Hercegh

V piatok 14. februára sme sa na umelej tráve v Hodoníne stretli s ďalším súperom spoza západných hraníc, tentoraz ním bol 1. SK Prostějov, účastník českej druhej najvyššej súťaže.

12.2.Slovo má manažér mládeže a vedúci A-mužstva Lukáš VargaOndrej Hercegh

Lukáš Varga zvláda pozíciu manažéra mládeže a vedúceho prvého mužstva s noblesou. Počas zimného prípravného obdobia si našiel čas, aby sa obzrel za uplynulým rokom. Okrem iného nám prezradil aj plány do toho práve prebiehajúceho.

8.2.Z Vysočiny si vezieme remízuJIH - SKA 2:2, 0.kolo | Ondrej Hercegh

Piaty prípravný zápas pred jarnou časťou sme odohrali na Vysočine.

6.2.100 ROKOV SKALICKÉHO FUTBALU | Spomína Jozef MrvaOndrej Hercegh

Ako mladý chalan sa Jozef Mrva prepracoval do prvého tímu bratislavského Slovana, kde pod vedením trénerského velikána Jozefa Vengloša hrával po boku úradujúcich majstrov Európy. Popri futbale stihol vyštudovať aj vysokú školu. Väčšinu svojho života však spojil so Skalicou. A keďže v našom meste tento rok oslavuje organizovaný futbal svoju storočnicu, témy rozhovoru s Jozefom Mrvom boli jasné.

1.2.V Kroměříži päťgólové víťazstvo, hetrik PopovićaKRM - SKA 0:5, 0.kolo | Ondrej Hercegh

Po vyše týždňovej odmlke sme sa predstavili vo štvrtom zimnom prípravnom zápase. Tentoraz na pôde Hanáckej Slavie Kroměříž.