ArchívV septembri 2018 vyšly tieto články:

Další stránky
12>>
30.9.Z Trebišova si odvážame tri bodyTRB - SKA 0:2, 11.kolo | Ondrej Hercegh

Dominantný výkon na pôde trebišovského Slavoja sme napokon pretavili do víťazstva o dva góly.

28.9.V nedeľu proti Slavoju Trebišov aj v priamom prenoseOndrej Hercegh

Naši futbalisti zakončia tzv. „anglický týždeň“ duelom na ihrisku Slavoja Trebišov.

26.9.​Z Rusoviec si vezieme víťazstvo, v ďalšom pohárovom kole nás čaká RužomberokRUS - SKA 1:2, 3.kolo | Ondrej Hercegh

Víťazstvo 2:1 na ihrisku Rusoviec znamená, že vo štvrtom kole Slovnaft Cup-u privítame na našom štadióne fortunaligový MFK Ružomberok.

26.9.Nová tvár v našom tíme: Goran MatićOndrej Hercegh

Mal k nám nakročené už v lete, napokon sa obliekol do zeleno-bieleho dresu až teraz. Reč je o srbskom legionárovi Goranovi Matićovi, ktorý posilnil náš tím bezprostredne pred stredajším pohárovým zápasom proti Rusovciam.

25.9.Streda v znamení pohárového duelu v RusovciachOndrej Hercegh

Napraviť chuť, po víkendovej prehre s FK Pohronie, si môžeme už v stredajšom pohárovom zápase na pôde Rusoviec.

25.9.Karol Dobiaš o peniazoch vo futbale: Hlúpy, kto dáva, ešte hlúpejší, kto neberie (2. časť)Ondrej Hercegh

Prinášame vám aj druhú časť rozhovoru s legendárnym futbalistom Karolom Dobiašom. Okrem iného sa dovziete, čo si myslí o súčasnom futbale, reprezentačných výberoch Slovenska a Česka. Obísť sme nemohli ani jeho finálový gól na ME 1976 do siete Nemecka.

24.9.Karol Dobiaš prišiel do Skalice aj napriek dvom zlomeným rebrám (1. časť)Ondrej Hercegh

Legendárny Karol Dobiaš nezostal svojej povesti skvelého rozprávača nič dlžný. Hoci prišiel do Skalice prvý raz v živote, cítil sa tu ako doma, čo dokumentujú aj jeho odpovede v prvej časti rozhovoru, ktorý vám prinášame. 

23.9.VIDEO: Deň nášho trávnikáraOndrej Hercegh

Je piatok ráno, na štadióne ešte panuje úplný pokoj, ľudia sa len presúvajú do práce, ale jeden človek už svedomito zarezáva. Je ním náš trávnikár Roman Zicho, ktorý prišiel už o siedmej ráno na „Letňák“, aby pripravil hlavnú plochu spolu s tréningovým ihriskom pre skalické tímy pripravujúce sa na najbližšie zápasy.

22.9.Futbal nám proti Pohroniu ukázal svoju horšiu tvárSKA - ZDA 0:2, 10.kolo | Ondrej Hercegh

Pohronie zostáva nezdolané aj po desiatom kole. Hoci sme mali od začiatku opraty zápasu vo svojich rukách, nedokázali sme zužitkovať naše príležitosti a keďže sa hosťom podarilo dvakrát prekonať nášho brankára Junasa, odchádzajú domov so ziskom troch bodov.

20.9.Čo nás všetko v sobotu čaká?Ondrej Hercegh

Ako sme avizovali už na začiatku týždňa, sobota bude v Skalici okrem Skalických dní patriť aj futbalu. Teraz vám už prinášame podrobný program podujatia. Najskôr sa pozornosť fanúšikov bude sústrediť do Františkánskej záhrady, kde si budete môcť vyskúšať rôzne futbalové zručnosti, pričom čerešničkou na torte bude autogramiáda. Zúčastní sa na nej aj patrón celej akcie Karol Dobiaš. Potom sa pozornosť všetkých presunie na „Letňák“, kde od 19. hodiny privítame FK Pohronie.

20.9.VIDEO: Uštedríme Pohroniu prvú prehru v sezóne?Ondrej Hercegh

Po chutnom športovom predkrme vo Františkánskej záhrade sa budú v sobotu oči futbalových priaznivcov zameriavať na zápas proti FK Pohronie.

17.9.V sobotu deň plný športu, príde aj Karol DobiašOndrej Hercegh

Sobota bude okrem Skalických dní patriť v Skalici aj futbalu. V rámci desiateho kola privítame o 19. hodine na našom štadióne FK Pohronie, predtým sa môžete zúčastniť vo Františkánskej záhrade na Festivale športu Wannado.

17.9.Výsledky mládeže (15. - 16. septembra)Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

15.9.Víťazne aj proti Interu, jediný gól zápasu strelil DolnýINBA - SKA 0:1, 9.kolo | Ondrej Hercegh

Víťazstvo proti Interu Bratislava nás prinavrátilo na priebežnú prvú pozíciu, keďže Komárno doma nestačilo na košickú Lokomotívu.

14.9.V sobotu do Stupavy, kde má svoj domovský stánok Inter BratislavaOndrej Hercegh

Ligová jeseň sa deviatym kolom prehupne do svojej druhej polovice. My sa v sobotu predstavíme v Stupave, kde hráva svoje domáce zápasy bratislavský Inter.

12.9.Pôsobenie na Záhorí si pochvaľuje, vo voľnom čase objavuje pekné miestaOndrej Hercegh

S Jožkom Dolným sme sa obzreli za posledným zápasom, v ktorom sme na domácej pôde zdolali Šamorín 2:0. Rodák zo Spišskej Novej Vsi sa podieľal na našom víťazstve presným zásahom, keď prekonal hosťujúceho Hajdúcha bezprostredne po príchode na ihrisko. Okrem toho nám tento ofenzívny futbalista prezradil, kde rád chodieva vo voľnom čase a taktiež sme sa pozreli na nášho najbližšieho súpera, ktorým bude v sobotu Inter Bratislava.

10.9.Víkendové výsledky mládeže (8. - 9. septembra)Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

9.9.Doma víťazne aj proti ŠamorínuSKA - SAM 2:0, 8.kolo | Ondrej Hercegh

Naši futbalisti nastúpili do zápasu s cieľom nadviazať na predchádzajúce pozitívne výsledky a výkony v domácich stretnutiach. Predsavzatie naplnili, keďže Šamorín zdolali 2:0. 

6.9.V sobotu o 19. hodine hostíme Šamorín, Hlavatovič: Nadviazať na domáce výkonyOndrej Hercegh

V ôsmom ligovom kole privítame na našom trávniku Šamorín. Stretnutie má výkop v sobotu o 19. hodine.

4.9.Pohárový zápas v Rusovciach preložený na koniec septembraOndrej Hercegh

Aktuálna správa z Rusoviec: Plánovaný stredajší zápas tretieho kola Slovnaft Cup-u medzi Rusovcami a Skalicou sa neuskutoční v pôvodnom termíne.

Další stránky
12>>