Niké ULK Slovnaft Futbalsfz

Archív

S Jozefom Kostelníkom sme sa obzreli za jesennou časťou

26.11.2019

Do nášho klubu sa vrátil po ročnej pauze. Ešte stále máme v živej pamäti napríklad barážové zápasy proti Senici alebo finále Slovnaft Cup-u, kde sme sa pod jeho vedením prebojovali. Hlavný tréner nášho A-tímu Jozef Kostelník ťahá úctyhodnú sériu 29 domácich ligových zápasov bez prehry, pričom len raz počas tejto série jeho zverenci dosiahli remízový rezultát. Momentálne sa po jesennej časti nachádzame na tretej pozícii, s trojbodovou stratou za vedúcim tandemom, ktorý tvorí Dubnica nad Váhom a Banská Bystrica.

Čo nám prezradili štatistiky jednotlivcov?

19.11.2019

V prvom diele sme sa pozreli na súhrnné tímové štatistiky za jesennú časť. Teraz si zanalyzujeme štatistické ukazovatele jednotlivcov.

Výsledky mládeže

18.11.2019

Takto hrali naši mládežníci:

Čo nám prezradili tímové štatistiky?

16.11.2019

Keďže nám ligová jeseň už skončila, my sa môžeme s odstupom času pozrieť na to, ako sa nám vodilo z pohľadu tímových štatistík.

13.11.2019

Ako si užili Hollý a Frühauf svoje premiéry?

10.11.2019

Už v zápasovej reportáži sme spomenuli, že sobotný duel proti bratislavskej juniorke (3:1) sa niesol aj v znamení viacerých premiér. Svoj prvý ligový gól zaznamenal Mário Hollý, ktorý sa prvý raz objavil v našej ligovej základnej zostave, pričom okrem presného zásahu sa prezentoval aj gólovou asistenciou. Svoje prvé druholigové minúty si na svoje konto v sobotu pripísal David Frühauf.

S jeseňou sme sa rozlúčili víťazne, duel v znamení premiér

09.11.2019

Jesennú derniéru sme proti rezerve bratislavského Slovana zvládli. Okrem víťazstva a predvedej hry potešil aj premiérový ligový gól Hollého a prvé druholigové minúty Frühaufa.

O víťaznú rozlúčku s jesennou časťou

07.11.2019

Sobotným duelom (výkop o 17.00) sa rozlúčime s jesennou časťou, ktorá sa po tomto zápolení zaodeje do zimného spánku. Prichádza k nám Slovan Bratislava „B“, pod vedením niekdajšieho skvelého útočníka Szilárda Németha.

Karol Karlík a Filip Tomovič končia pôsobenie v našom klube

07.11.2019

Klub sa dohodol s Karolom Karlíkom a Filipom Tomovičom na ukončení zmluvy.

Lukáš Opiela: Vážim si každý odohraný zápas

04.11.2019

Na jeho rukáv neodmysliteľne patrí kapitánska páska. Skúsený Lukáš Opiela je pevnou súčasťou našej základnej zostavy. Bývalý hráč talianskej Sieny, českej Mladej Boleslavi či neďalekej Senice, si podľa vlastných slov užíva každú minútu strávenú na ihrisku. V našom klube pôsobí od leta 2017, pričom v sobotu s najväčšou pravdepodobnosťou nastúpi na jubilejný 70. druholigový duel v našom drese. V krátkom rozhovore nám priniesol svoj pohľad aj na prebiehajúcu jesennú časť, ktorá sa už neúprosne chýli do zimnej prestávky.

04.11.2019
Takto hrali cez víkend naši mládežníci:

Z Púchova bez bodového zisku, domáca brána zostala pre nás akoby zakliata

02.11.2019

"Dušičkový" zápas nám ani napriek úpornej snahe a veľkému množstvu gólových príležitostí nepriniesol body.