Archív



Posledných 30 článkov

20.7.V sobotu to vypukne, v premiére hostíme doma Banskú BystricuVlado Miček

Už len hodiny nás delia od štartu nového ročníka, v ktorom privítame na našom štadióne v sobotu 21. júla o 17:30 MFK Dukla Banská Bystrica.

20.7.​Generálny manažér Ľuboš Lím: Chceme sa neustále zlepšovaťVlado Miček

Pred sezónou sme na aktuálne dianie poprosili pár slov aj generálneho manažéra klubu Ľuboša Líma.

20.7.VIDEO: Jozef Dojčan: Chceme vytvoriť súdržnosť medzi hráčmi a divákmiVlado Miček

Pred štartom sezóny sme vyspovedali aj hlavného trénera mužstva Jozefa Dojčana.

20.7.VIDEO: Do sezóny vstupujeme s novým trénerom a s cieľom hrať pre divákovVlado Miček

Nášmu klubu ušiel postup do najvyššej súťaže Fortuna ligy až v barážovom stretnutí s FK Senica, teraz vstupuje do novej sezóny pod vedením nového trénera, ktorým sa stal minuloročný tréner dorastu Jozef Dojčan.

14.7.V generálke sme zdolali českého prvoligistu 2:0 po zásahoch Hašu a DolnéhoSKA - OPA 2:0, 0.kolo | Vlado MičekV poslednom prípravnom stretnutí sme o našom cennom víťazstve nad mužstvom českej najvyššej súťaže rozhodli dvoma presnými zásahmi v druhej časti, keď sa presadili Haša a Dolný.
13.7.Generálku proti českému prvoligistovi odohráme v Petrovej VsiVlado Miček

V sobotu 14. júla odohráme posledný prípravný duel pred novou sezónou proti Slezanu Opava, ktorý je nováčikom českej najvyššej súťaže. Stretnutie odohráme na ihrisku v Petrovej Vsi a úvodný výkop je naplánovaný na 17:30.

8.7.V príprave sme s Brnom remizovali 2:2BRNO - SKA 2:2, 0.kolo | Vladimír Miček

V predposlednom prípravnom stretnutí v Rakviciach s FC Zbrojovka Brno sme remizovali 2:2 po tom, čo sme viedli 2:0.

6.7.Predposledný prípravný duel s Brnom odohráme v RakviciachVlado Miček

V sobotu 7. júla nás čaká predposledný prípravný duel pred novou sezónou, ktorý odohráne na ihrisku v Rakviciach, kde sa stretneme so Zbrojovkou Brno.

1.7.Tréner Jozef Dojčan zatiaľ s prípravou spokojný, mužstvo je konsolidovnéVlado Miček

Po druhom prípravnom stretnutí sa k doterajšej príprave vyjadril aj hlavný tréner Jozef Dojčan.

30.6.V druhom prípravnom stretnutí prišlo víťazstvo 2:0 na pôde MFK Frýdek-MístekFRM - SKA 0:2, 0.kolo | Vladimír MičekV druhom prípravnom stretnutí sme zásluhou presných zásahov Tomáša Milotu a Daniela Šebestu z prvého polčasu zvíťazili 2:0.
29.6.Káčer v Skalici, príďte ho podporiť na námestieKlub

Projekt Káčer na bicykli 2018 je najmä o chuti pomôcť, podporiť dobrú myšlienku a ľudí so zdravotným postihom. Popri tom sa v sobotu v Skalici budete na námestí od rána môcť zabaviť. A nie s hocikým. 

28.6.​Poznáme program druhej ligy, začíname doma s Banskou BystricouVlado Miček

Druhá najvyššia futbalová súťaž zverejnila program nadchádzajúceho ročníka. V úvodnom kole nastúpime na domácej pôde proti nováčikovi súťaže z Banskej Bystrice.

27.6.​Mládežnícki tréneri hodnotia sezónu: U14 Tomáš MišaVlado Miček

Pre chalanov v kategórii U14 bola táto sezóna veľkou zmenou, keď prešli z malého ihriska na veľké. Ako sa s tým vysporiadal isme sa porozprávali s trénerom tejto vekovej kategórie, ktorým bol Tomáš Miša.

24.6.​Martin Nagy otvoril strelecký účet klubu v novej sezóneVlado Miček

V úvodnom stretnutí prípravy sme sa rozišli s Petržalkou po remíze 1:1. Náš presný zásah zaznamenal Martin Nagy, ktorý sa vracia do futbalového kolotoča po dlhšom zranení.

23.6.VIDEO: V úvodnom prípravnom súboji sme remizovali s FC Petržalka 1:1SKA - PETR 1:1, 0.kolo | Vladimír Miček

V úvodnom prípravnom stretnutí novej sezóny sme remizovali s nováčikom druhej najvyššej súťaže 1:1, keď príležitosť v našej zostave dostali predovšetkým hráči na skúške.

20.6.​Hráči U15 o sebe a svojich spoluhráčoch a čo to aj o tréneroviVlado Miček

Po trénerovi U15 sa k slovu dostali aj niektorí hráči z tohto mužstva.

19.6.Mládežnícki tréneri hodnotia sezónu: U15 Ján KrupaVlado Miček

Naši žiaci sa premiérovo predstavili v najvyššej slovenskej súťaži. U15 ako najstaršia kategória bola najviac sledovaná a treba povedať, že si nepočínala zle.

18.6.Áčko zahájilo prípravuVlado Miček

Muži v pondelok zahájili prípravu na novú sezónu pod novým trénerom Jozefom Dojčanom.

15.6.V sobotu na domácom štadióne zabojuje U19 o víťazstvo v súťažiVlado Miček

Na našich dorastencov v kategórii U19 čaká rozhodujúci duel, keď až v poslednom kole sa rozhodne o víťazovi druhej najvyššej súťaže.

11.6.Schaeffler cup prípraviek má za sebou druhý podarený ročníkVlado Miček

Počas uplynulého víkendu sa na našich ihriskách odohral už druhý ročník medzinárodného turnaja prípraviek U9 a U10 Schaeffler cup.

10.6.Andrej Fišan zavesil rukavice na klinec, presedlal na trénerské remesloVlado Miček

Andrej Fišan sa v jarnej časti prepracoval do pozície jednotky nášho mužstva, ale v tej nasledujúcej ho už medzi tromi žrďami neuvidíme.

9.6.U19 víťazne v Gabčíkove, čaká ich posledný krokVlado Miček

Starší dorast si poradil na ihrisku v Gabčíkove s domácimi futbalistami po výsledku 2:0.

8.6.Filip Tomovič sa nominoval do Brazílie, bude hosťom Neymara?Vlado Miček

Futbalista Filip Tomovič prešiel so svojim mužstvom Atletico Trnava náročným národným sitom podujatia Neymar Jr’s Five a vybojoval si právo účasti vo finále, ktoré sa uskutoční v Brazílii.

7.6.​Do novej sezóny s novým trénerom, kormidla sa ujíma Jozef DojčanVlado Miček

Vedenie klubu MFK Skalica sa rozhodlo pred začiatkom letnej prípravy k zmene na trénerskom poste. Po dvoch sezónach, v ktorých sme skončili na 3. a 2. mieste pri mužstve skončil tréner Jozef Kostelník. Na jeho miesto zasadne doterajší tréner staršieho dorastu Jozef Dojčan.

7.6.​Jozef Dojčan si vybral Skalicu pred reprezentáciouVlado Miček

Vo štvrtok 7. júna sa dohodol súčasný tréner našej U19 Jozef Dojčan, ktorá dve kolá pred koncom kraľuje tabuľke 2. ligy, že od novej sezóny preberie mužstvo dospelých. Zmluvu s klubom podpísal na tri roky.

5.6.Cez víkend sa uskutoční medzinárodný futbalový turnaj prípraviek Schaeffler cupVlado Miček

V Skalici sa cez víkend 9. a 10. júna uskutoční kvalitne obsadený futbalový turnaj pre vekové kategórie do 10 a 9 rokov Schaeffler cup.

5.6.Rozhovor s trénerom Jozefom Kostelníkom po skončenej sezóneVlado Miček

Máme sa sebou druhú sezónu v druhej najvyššej súťaži, v ktorej nám postup ušiel veľmi tesne. S odstupom času sme sa k nej vrátili v rozhovore s trénerom A-mužstva Jozefom Kostelníkom.

5.6.Mládežníci cez víkend s tromi výhrami, dorastenci nadeľovaliVlado Miček

Od piatku do nedele mali svoje stretnutia roztiahnuté naši dorastenci a žiaci. Daril osa im striedavo, keď si zaknihovali tri víťazstvá a tri prehry.

28.5.V Senici sme prehrali 0:1 a tak o záchrane Senice rozhodol strelený gól na našom ihriskuSEN - SKA 1:0, 0.kolo | TASRV Senici sme vytúžený postup nevybojovali, keď sme síce neboli horším mužstvom, ale súper gól strelil, kým my nie a tak s teší z udržania v najvyššej súťaži.
28.5.Poďakovanie fanúšikom za skvelé povzbudzovanie v SeniciKlub

Hráči, tréneri, ale aj vedenie sa chce poďakovať fanúšikom za ich výborné povzbudzovanie počas rozhodujúceho stretnutia barážového súperenia v Senici a aj za následnú rozlúčku s mužstvom.