​V domácom prostredí vyzveme Liptovský Mikuláš

Po dvojtýždňovom čakaní sa opäť predstavia naši futbalisti na domácom ihrisku, keď v sobotu 14.4. o 18:00 h privítajú mužstvo Tatran Liptovský Mikuláš.

Súper k nám príde dobre naladený, keď cez týždeň dokázal zdolať v dohrávke 19. kola silného súpera z Popradu. O výsledku rozhodol jediný gól, ktorý strelil v 72. minúte Ondrek.

My sme po domácom víťazstve s Lokomotívou Košice odohrali dve stretnutia na ihriskách súperov, v ktorých sme napriek dobrej hre vydolovali jediný bod. Najskôr sme na ťažkom teréne v Bardejova prehrali 0:2, keď sme v priebehu troch minút prvého polčasu spravili dve veľké chyby, ktoré súper nemilosrdne trestal.

V strede týždňa sme potom v Šamoríne v prvom polčase dominovali, dostali sme sa do vedenia 1:0, ale v závere prvej časti sme inkasovali po kombinačnej akcii domácich a v druhom polčase už gól nepadol. O tom, že sme opäť hrali sympatický futbal svedčia aj slová domáceho obrancu Ágha: „,Začiatok duelu nám nevyšiel. Necítili sme sa dobre na ihrisku, vôbec sa nám nedarilo, iba sme sa hľadali. Hostia zaslúžene dali gól. Celkovo si myslím, že remíza bola spravodlivá. Sme radi za tento bod. Na jar bola práve Skalica našim najsilnejším súperom.

Na jeseň sme v Liptovskom Mikuláši remizovali 1:1, keď sme sa ujali vedenia v úvodnej časti po presnom zásahu Hašu, ale domáci zásluhou Andriča dokázali v druhom polčase vyrovnať.

Na zápas by sme mali nastúpiť v najsilnejšom zložení, všetci hráči sú po zdravotnej stránke viacmenej v poriadku a napriek štyrom žltým kartám v Šamoríne sa žiadny náš hráč nevykartoval.