Pár slov od generálneho manažéra.

Vyspovedali sme krátko generálneho manažéra nášho klubu.

Generálny manažér nášho klubu pán Ľuboš Lím nám odpovedal na pár našich otázok.

1. Naš klub odohral historicky prvý zápas pod umelým osvetlením, ako to hodnotí vedenie klubu z pozície toho technického vybavenia štadióna, ktoré už je pomaly na najvyššej úrovni ? Vníma to vedenie klubu ako určití bod v histórii klubu alebo aj záväzok do budúcna ?

L.L. : ,,Samozrejme, že je to pre celý klub zápis do histórie, ale v prvom rade musím spomenúť a poďakovať vedeniu mesta, našim partnerom a všetkým, ktorí sa podieľali na vybudovaní a spustení nového osvetlenia. Ako sme mohli vidieť vo zvýšenom záujme divákov , pod svetlami je zápas oveľa atraktívnejší a ponúka lepší zážitok. Štadión čím ďalej tým viacej naberá na ligových parametroch a tešia nás tiež pochvalné názory prichádzajúcich súperov a divákov."

2. Ako by ste Vy ako generálny manažér zhodnotil historicky prvý zápas pod osvetlením so Zvolenom, ktorý sme vyhrali jednoznačne 3:0. Ste zatiaľ spokojný s výkonmi nášho A mužstva v prebiehajúcej sezóne ?

L.L. : ,,Jednoznačné víťazstvo teší a teší aj to, že nenastali žiadne problémy týkajúce sa technického zabezpečenia zápasu pod umelým osvetlením. Či som spokojný s výkonmi? Ja hovorím, že vždy je čo zlepšovať. Naši súperi, ale už dnes vedia kto je MFK Skalica a tak sa na nás aj pripravujú. Od nás sa očakáva len víťazstvo a preto je vždy čoraz ťažšie nájsť vhodnú taktiku a vyhrávať zápasy ako na bežiacom páse. Sme neustále v popredí tabuľky, čo je potešujúce, ale ak chceme myslieť na najvyššiu slovenskú súťaž treba stále poctivo pracovať, hlavne na efektivite."

Ďakujem za rozhovor.