2009 - 2018

Môj posledný článok

Po prvý krát asi ani neviem ako začať písať článok pod ktorý sa prvýkrát aj podpíšem menom, no myslím čim stručnejší budem tým to bude lepšie.

V roku 2009 som začal pracovať v klube ako administrátor a redaktor našej internetovej stránky a sám som i v tomto roku založil  fanúšikovskú stránku pre náš klub MFK Skalica na sociálnej sieti Facebook (vtedy sme ešte hrali 4.ligu) a od toho dátumu až do dnes do 1.1.2018 som na nich pracoval a Vám našim fanúšikom pridával a poskytoval články, informácie, fotky, videá, najlepšie ako som vedel. No dnešným dátumom moja dlhá éra administrátora-redaktora týchto stránok pri klube končí. Bol som v klube dlhú dobu a bol som pri všetkých najvýznamnejších úspechoch nášho klubu a to mňa neskutočné teší, že som ich zažil a mohol o nich písať.
Tak sa chcem všetkým Vám fanúšikom a sledovateľom i kritikom poďakovať za Vašu sledovanosť, komentáre či pozitívne alebo negatívne a takisto za pomoc pri tvorbe článkov a podobne.
ĎAKUJEM bolo mi potešením.
Klubu MFK Skalica prajem do budúcnosti raz toľko úspechov koľko mal tento klub doteraz, veľa ďalších nových fanúšikov a stále tak veľa oddaných verných fanúšikov ako má teraz, lebo bez nich by to nešlo. Určite na klub nezanevriem a budem celému klubu fandiť a držať palce na ceste za úspechom.
ĎAKUJEM !
S pozdravom
Michal Salajka (admin36)