​VIDEO: Martin Krnáč nedá na Skalicu dopustiť: „Ak by sme nevypadli, možno som tam stále"

Brankár Martin Krnáč odchytal v Skalici jarnú časť sezóny 2015/16, v ktorej sa MFK Skalica snažila po nepodarenej jesennej časti zachrániť najvyššiu súťaž.

Napriek tomu, že sa Skalicu nepodarilo zachrániť, má na ňu tie najkrajšie spomienky a sám pripúšťa, že ak by sme sa zachránili, možno by tu ešte pôsobil. Povedal to v rozhovore pre TABLET.TV, ktorá patrí pod tlačovú agentúru TASR.

Bolo to pre mňa veľké sklamanie vtedy a môžem povedať, že aj doteraz je to pre mňa veľké sklamanie. Išiel som do Skalice opatrne, možno sa to dá nazvať aj s nedôverou do neznáma. Ale doteraz tvrdím, polrok v Skalici bol úžasný z hľadiska partie, ľudí, trénerov, mesta. Naozaj na Skalicu neviem povedať zlé slovo a o to viac ma mrzí, že sa tam nepodarila zachrániť liga. Stretlo sa tam veľmi dobré a silné mužstvo, ktoré malo Fortuna ligu zachrániť. Každý z hráčov mal preto spraviť viac, aj keď po jesennej časti bol odstup veľmi výrazný,“ povedal pre Tablet.tv.

Stále hovorím, mali sme sa zachrániť. Ak by sa to podarilo, možno by som tam pôsobil aj doteraz. Bohužiaľ aj to prináša futbal. Jediné, čo mi v Skalici chýbalo, bola záchrana,“ doplnil 32 ročný gólman.

Martin Krnáč na jar 2016 odchytal v Skalici zo 14 zápasov 13, keď nenastúpil na jediný proti svojmu materskému klubu Slovanu Bratislava. V súčasnosti je bez zmluvy a hľadá si angažmán.

Celý rozhovor s brankárom Martinom Krnáčom (o MFK Skalica od 12:57):