​Stretnutie s fanúšikmi po zápase so Šaľou, vítaní sú všetci, ktorým na klube záleží

Vedenie futbalového klubu má záujem o dobré vzťahy s fanúšikmi. Aj preto sa s nimi dohodlo na spoločnom stretnutí v sobotu 27. januára o 14:00 v priestoroch zázemia klubu MFK Skalica.

Klub sa rozhodol iniciovať toto stretnutie, aby si fanúšikovia mohli vypočuť informácie o klube z prvej ruky. Vedenie klubu sa úprimne teší na stretnutie, aby fanúšikom zodpovedalo na všetky otázky, ktoré ich zaujímajú.

Klub, ktorý si vždy fanúšikov vážil a bol rád za ich podporu, má záujem o dobré vzťahy. Lebo je stará pravda, že futbal bez fanúšikov nie je ono. Aj preto sa za klub stretnutia zúčastní aj najvyšší predstaviteľ generálny manažér Ľuboš Lím, zástupca mužstva Mišo Jakubek a mediálny a PR manažér Vladimír Miček.

Pre klub nie je dôležité len A-mužstvo, ale rovnocenne má záujem na napredovaní mládeže. Aj preto bude na stretnutí manažér mládeže Lukáš Varga, ktorý bude k dispozícii k prípadným otázkam na mládež.

Budeme radi, ak sa fanúšikovia zídu v čo najväčšom počte a očakávame konštruktívnu debatu, na ktorej sa bude hľadať cesta, ako posunúť spolu MFK Skalica dopredu.

SKALICA DO TEHO!!!