Poďakovanie fanúšikom za skvelé povzbudzovanie v Senici

Hráči, tréneri, ale aj vedenie sa chce poďakovať fanúšikom za ich výborné povzbudzovanie počas rozhodujúceho stretnutia barážového súperenia v Senici a aj za následnú rozlúčku s mužstvom.

Na zápas prišli fanúšikovia dvomi autobusmi a mnohí vlastnými autami. V sektore pre hostí vytvorili našim hráčom naozaj domáce prostredie. Viac ako stovka fanúšikov vytrvalo povzbudzovala a aj v závere napriek nepriaznivému ich povzbudzovanie neochabovalo.

Po zápase hráčom poďakovali za sezónu, ktorá napriek neúspešnej baráži sa nedá považovať za neúspešnú. Mužstvo dokázalo vyhrať všetkých 16 domácich ligových stretnutí a v baráži o neúspechu rozhodol pri vyrovnanom skóre 2:2 gól na ihrisku súpera.

 Za zmienku stojí aj to, že sa v Skalici dokázali spojiť futbaloví a hokejoví fanúšikovia, za čo im patrí vďaka. Špeciálne poďakovanie patrí predsedovi hokejového fanklubu Bohušovi Vanďurovi, ktorý ešte v deň zápasu dokázal vybaviť ďalší autobus na cestu do Senice.

Pevne veríme, že klub a fanúšikovia v budúcej sezóne zažijú spoločne mnoho atraktívnych stretnutí a hráči si podobnú atmosféru budú môcť vychutnať pravidelne.

Skvelú atmosféru niekoľkokrát vyzdvihol aj tréner Jozef Kostelník. „Naši diváci v Senici boli naozaj skvelí. Cítili sme ich podporu a o to viac nás mrzí, že sme aj ich pomoc nedokázali pretaviť vo vytúžený postup. Za chlapcov však môžem zodpovedne prehlásiť, že urobili pre úspech maximum,“ povedal po stretnutí tréner.

SKALICA DO TEHO!!!