Predposledný prípravný duel s Brnom odohráme v Rakviciach

V sobotu 7. júla nás čaká predposledný prípravný duel pred novou sezónou, ktorý odohráne na ihrisku v Rakviciach, kde sa stretneme so Zbrojovkou Brno.

Moravské mužstvo v minulej sezóne zostúpilo s najvyššej českej súťaže a jeho cieľom bude čo najskôr sa do nej vrátiť. Zápas s našim mužstvom bude pre Brno štvrtým duelom v príprave a štvrtým so slovenským mužstvom. Hneď na úvod remizovala Zbrojovka s majstrovskou Trnavou a následne zdolala aj Slovan Bratislava. V jedinom meraní s českým klubom rozstrieľala Lanžhot 6:1 a posledný júnový víkend nestačila na Nitru, keď jej podľahla 0:3.

My už máme za sebou dva súboje, keď sme najskôr remizovali s Petržalkou 1:1, keď náš gól strelil Nagy a následne sme vo Frýdku-Místku zvíťazili 2:0 po presných zásahoch Milotu a Šebestu. V zápase by sa mali predstaviť aj hráči, ktorí sú u nás na skúške.

"Po ťažkom týždni a náročných tréningoch dostali hráči vo štvrtok voľno. Chceli by sme byť dobre pripravený na tento zápas. Súťaž je už o dva týždne a chceme zúročiť, čo sme doteraz natrénovali. Radi by sme sa prezentovali dobrým výkonom. Budeme ešte skúšať dvojicu hráčov Patrika Abraháma a Daniela Pospíšila. Obaja sú to ľavonohí šikovní hráči. Viacmenej sme už prešli v príprave prešli na zápasový režim a s doterajším nasadením v tréningu som s hráčmi maximálne spokojní," povedal smerom k stretnutiu tréner Jozef Dojčan.

Po zápase s Brnom nás už čaká iba domáca generálka s Opavou. Kedy je na programe a kde vás budeme ešte informovať.