​Generálny manažér Ľuboš Lím: Chceme sa neustále zlepšovať

Pred sezónou sme na aktuálne dianie poprosili pár slov aj generálneho manažéra klubu Ľuboša Líma.

Obzretie za uplynulou sezónou. Ako ju hodnotíme v klube?

Posledný a najdôležitejší zápas sezóny baráž so Senicou sme nezvládli a preto hodnotíme uplynulú sezónu ako neúspešnú. Napriek tomu môžeme hovoriť, že sa podarilo vytvoriť veľmi kvalitný základ mužstva s ktorým už niekoľko sezón sa pohybujeme na hranici postupu do najvyššej súťaže.

Čo očakávame od novej sezóny?

Urobili sme po dvoch rokoch zmenu na trénerskom poste, siahli sme do vlastných radov a veríme, že nový tréner a realizačný tím prinesie do kabíny nový vietor. Očakávame stabilizáciu kádra a zabudovanie nových hráčov do mužstva. Chceme sa neustále zlepšovať a byť naďalej na popredných priečkach v tabuľke.

Aká je spokojnosť pred štartom sezóny so skladbou mužstva?

Verím, že Jožko Dojčan namixoval to správne zloženie. S prístupom trénera, realizačného tímu a hráčov som maximálne spokojný. Atmosféra v kabíne je výborná, všetci sa už tešíme na prvý zápas s B. Bystricou. Všetko ale ukáže až samotná súťaž.

Na aké novinky sa môžu tešiť fanúšikovia klubu?

Nejaké mimoriadne novinky momentálne nemáme. Ceny vstupeniek a permanentiek zostali nezmenené, budeme sa aj naďalej snažiť v spolupráci s mestom spríjemňovať prostredie štadióna. Počas domácich zápasov by sme chceli od 3. kola obnoviť súťaž – losovanie vstupeniek o ceny z nášho fanshopu a hneď na úvod v zápase proti Lipanom bude aktraktívnou prvou cenou klimatizačná jednotka.