Výber U11 priviezol z turnaja v Bratislave druhé miesto

Náš výber do jedenásť rokov sa počas minulého víkendu zúčastnil dvoch halových turnajov.

Najskôr obsadili naši futbalisti v moravskom Vyškove piate miesto spomedzi šiestich účastníkov. Na svoje konto si pripísalo bilanciu 1 víťazstvo a 4 prehry. 

V nedeľu už naša U11 bola úspešnejšia, keď obsadila na halovom turnaji v Bratislave z desiatich tímov druhé miesto. Bilancia v tomto prípade bola štyri víťazstvá, jedna remíza a jedna prehra. Chalani v nedeľu podali kolektívny výkon, keď v základnej skupine v priamom súboji o semifinále porazili Inter Bratislava 4:1, vďaka čomu vyhrali základnú B-skupinu a následne v semifinále porazili Horné Saliby 1-0. Vo finále sme nestačili na mužstvo Komároma (HU). Zápas sa skončil výsledkom 0:3 (čiastočne sa prejavila únava, keďže sme odohrali za dva dni spolu 210 minút).

Mužstvo MFK Skalica U11 reprezentovali:
Sobota: Tibor Herzáň, Ondrej Gajda, Andrej Strelec, Jakub Kvaltín, Marcel Špetta, Martin Studenič, Rastislav Sakáč, Kristián Kadlíček, Filip Petrovič a Michal Hornáček.

Nedeľa: Adam Kumpán, Samuel Šeba, Tomáš Lukáč, Tomáš Hlaváč, Daniel Jakubovič, Marcel Špetta, Martin Studenič, Rastislav Sakáč, Kristián Kadlíček, Filip Petrovič a Michal Hornáček.

Chalanom za predvedenú hru ďakujeme a želáme veľa ďalších úspechov (najbližšie sa predstavíme 9. 12. 2018 v Myjave, kde bude opäť halový turnaj).