V Galante posledná previerka pred začiatkom jarnej časti

Posledný z porcie ôsmich zimných prípravných zápasov nás čaká v sobotu o 14. hodine v Galante.

Doteraz sme odohrali sedmičku prípravných duelov s bilanciou 5-1-1 a s vysoko aktívnym skóre 9:3, keď sme si v štyroch zápasoch dokázali udržať čisté konto.

Naposledy sme sa predstavili minulú sobotu na pôde Jihlavy, pre ktorú bol zápas s nami generálkou na začiatok ligovej súťaže. Okrem víťazstva 2:1 sme prežili aj jeden nepríjemný okamih, keď musel už v úvode nútene striedať Lukáš Švrček.

Vyšetrenie magnetickou rezonanciou našťastie v jeho prípade nepreukázalo vážnejšie poškodenie kolena. „Pri nešťastnom súboji sa mi vykrútilo koleno. Bál som sa, aby som nemal natrhnuté väzy, alebo aby nebol poškodený meniskus. Našťastie sa mi väzy len natiahli a preto verím, že o dva-tri týždne budem späť vo futbalovom kolotoči,“ povedal nám Lukáš Švrček.

Zápasom v Galante zakončíme dlhočizné prípravné obdobie, ktoré začalo úvodným tréningom 7. januára. V prvých týždňoch ligovej súťaže nás čaká nabitý program, keďže sa hneď po prvom jarnom ligovom kole predstavíme v utorok 12. marca v rámci štvrťfinále Slovnaft Cup-u na pôde MŠK Žilina.

Veríme, že sa aj vy spolu s nami tešíte na začiatok jarnej časti a spoločnými silami dosiahneme čo najlepšie výsledky!