V nedeľu doobeda proti Žiline aj v priamom prenose

Po vyše dvoch týždňoch sa predstavíme opäť na žilinskej umelej tráve. Tentoraz v rámci 21. ligového kola proti MŠK Žilina „B“. 

Špecifický zápas to bude opäť pre nášho krídelníka Martina Kovaľa, ktorý nastupoval počas jesennej časti v žlto-zelenom drese. Odohral vtedy aj vzájomný zápas proti Skalici, keď sa na sklonku augusta musel prizerať žilinskej prehre 1:5.

Tento rodák z Karlovej Vsi však nedávno okúsil aj chuť zápasu proti „šošonom“. Bolo to pred vyše dvomi týždňami, keď sme sa stretli s prvým tímom MŠK v rámci pohárového štvrťfinále. Vtedy sa na margo svojich pocitov vyjadril takto: „Bol to pre mňa veľmi špecifický duel. Bol som však prekvapený, že po príchode na ihrisko zo mňa hneď opadla nervozita. Kamarátstva šli počas deväťdesiatich minút bokom, sústredil som sa len na zápasové dianie.“

Žilinské „béčko“ sa minulý týždeň rozišlo s prešovským Tatranom po bezgólovej remíze 0:0. „Budeme sa snažiť hrať svoju hru. Celú zimu, ale aj pohárový zápas sme odohrali na umelej tráve, vieme, čo môžeme od toho očakávať. Žilina sa prezentuje vo všetkých svojich kategóriách podobným štýlom hry. V tomto tíme majú veľa mladých hráčov, ktorí sú veľmi silní na lopte. My si tam však ideme pre tri body,“ povedal rezolútne Lukáš Hlavatovič.

Stretnutie má výkop v nedeľu o 10:30, sledovať ho môžete v priamom prenose prostredníctvom futbalnet.tv.