V piatok doma proti Komárnu, špeciálny zápas pre Matića s Popovićom

V rámci 22. ligového kola k nám zavíta KFC Komárno.

V piatok o 18. hodine privítame KFC Komárno. Zápas to bude špecifický najmä pre dvojicu srbských legionárov v našom tíme, ktorí ešte na jeseň pôsobili v tomto juhoslovenskom klube. Goran Matić k nám prišiel v priebehu septembra, Mihajilo Popovič bol našou zimnou posilou.

S Komárnom sme sa v tejto sezóne stretli na Deň Ústavy Slovenskej republiky. Keďže leto vtedy už pomaly strácalo svoju silu, ruže nám počas toho sviatku veľmi nekvitli. Z Komárna sme odchádzali s prehrou 1:3. Pred takmer 1500 divákmi sa strelecky presadil v domácom drese aj Goran Matić, keď v 61. minúte využil výhodu pokutového kopu a zvyšoval na 2:1.

Späť do súčasnosti. Zverenci Jozefa Olejníka sa na piatkový zápas naladili víťazne. Prešovský Tatran zdolali 2:0, keď v druhom dejstve dvakrát skóroval Samir Nurković. Mimochodom, Nurković je s pätnástimi gólmi najlepším strelcom svojho tímu a druhým najlepším strelcom v celej súťaži. My sme sa predstavili v nedeľu dopoludnia na štadióne pod Dubňom. Proti Žiline "B" sme v ultraofenzívnom zápase videli sedem gólov, nanešťastie štyri do našej siete. Hoci sme v nadstavenom čase siahali na víťazstvo, Hlavatovičova hlavička opečiatkovala len brvno a v poslednej akcii stretnutia strelil Kopas víťazný gól domácich.

Pred piatkovým zápasom sme sa porozprávali s Mihajilom Popovićom:

Stretnutie proti KFC Komárno má výkop v piatok 5. apríla o 18. hodine. Rozhodcovskú taktovku nad týmto zápasom prevezme trojica Anton Ihring – Dušan Hrčka a Marián Jankovič.