Letným hitom Turecko, Pospíšil najradšej relaxuje v prírode pod stanom

V piatok o 17. hodine čaká na našich chlapcov posledný zápas sezóny s Dubnicou nad Váhom. Po ňom sa rozpŕchnu na zaslúžené dovolenky. Vybraným hráčom sme pred posledným duelom sezóny položili týchto päť otázok

1. Aký bol z vášho pohľadu najvýraznejší okamih tejto sezóny?
2. Na čo by ste naopak najradšej zabudli?
3. Po poslednom zápase sezóny si budete môcť užívať zaslúžený oddych, ako si predstavujete ideálnu dovolenku?
4. Kde sa chystáte tento rok dovolenkovať?
5. Na ktorú dovolenku spomínate najradšej?

Vojtech Milošovič

1. Najvýraznejším okamihmi boli pre mňa určite domáce pohárové zápasy - vyradenie Trenčína v posledných minútach a víťazstvo nad Ružomberkom. 
2. Asi by sme chceli všetci zabudnúť na nevydarené vonkajšie jarné zápasy, ale napríklad aj na domáci duel s Bardejovom. Všetky tieto duely nás stáli lepšie umiestnenie v tabuľke.
3. Ideálna dovolenka je pre mňa čas strávený s mojom manželkou niekde na pláži pri mori.
4. Chystáme sa, rovnako ako minulý rok, do Turecka. Páči sa nám tamojšie prostredie a taktiež kvalitné služby.
5. Rád spomínam na každú dovolenku, ale minulý rok sme boli po dlhom čase opäť pri mori, takže momentálne najradšej spomínam na minulé leto.

Filip Blažek

1. Najvýraznejší okamih bol pre mňa zápas v Liptovskom Mikuláši, keďže som tam dal svoj prvý gól za Skalicu.
2. Asi netreba zabudnúť na nič, keďže sa treba poučiť nielen z dobrých, ale aj zo zlých vecí.
3. Plánujem ísť na dovolenku spolu s priateľkou. Momentálne však ešte nepoznám finálnu nomináciu U21, takže si budem musieť počkať do poslednej chvíle a na základe toho sa rozhodneme, či stihneme ísť na dovolenku.
4. Ak sa nám podarí ísť, tak do Turecka. Nechcem totiž cestovať veľmi ďaleko, keďže sa budem musieť pomerne skoro hlásiť v Bröndby Kodaň. V Turecku sú priaznivé ceny a nadpriemerné služby v porovnaní s inými krajinami, ktoré som navštívil.
5. Rád si spomínam na prvú dovolenku s rodičmi, ale taktiež na dovolenku, ktorú som absolvoval prvý raz letecky.

Tomáš Milota

1. Z môjho individuálneho pohľadu asi gól proti Trenčínu, ktorý bol môj prvý v skalickom drese.
2. Na nezvládnuté zápasy v Šamoríne, Žiline a doma s Bardejovom a Pohroním.
3. a 4. Spoločné chvíle s priateľkou. Keďže ešte študuje a hneď po skúškach ide na stáž, tentoraz nám nevyjde nikde dlhšie spolu ísť. Navyše dávame financie do iných vecí. Verím však, že na nejaký krátky výlet spolu pôjdeme.
5. Veľmi sme neboli zvyknutí chodiť na dovolenky. Naše letné prázdniny boli skôr o ihrisku, výletoch a taktiež o rekonštrukcii domu, na ktorom sa dá stále niečo vylepšovať. Z detstva však rád spomínam na dovolenku v Podhájskej. Nedávno sme boli s priateľkou v Sardínii, zo školy som bol v Barcelone a v Ríme.

Filip Tomovič

1. Určite za najvýraznejší okamih, hoci v negatívnom zmysle slova, považujem zlomový zápas v Pohroní, kde sme prehrali, hoci sme odohrali dobrý zápas. Bol to prakticky obraz celej sezóny, počas ktorej sme predvádzali pomerne dobré výkony, ale vo viacerých prípadoch sme ich nedokázali pretaviť do lepších výsledkov, čo sa odzrkadlilo aj na výslednom bodovom zisku.
2. Najradšej by som zabudol na zranenie, ktoré ma dosť pribrzdilo, keďže som bol takmer päť mesiacov mimo súťažného diania. Aj takéto momenty patria k futbalu, odvtedy si vážim každý tréning a zápas dvojnásobne viac.
3. a 4. Ideálna dovolenka bude s priateľkou v Turecku, kde si troška oddýchneme a naberieme nové sily, keďže sme neboli dlhší čas pri mori.

Daniel Pospíšil

1. Aj keď to nebude priamo ligový zápas, pre mňa bol najvýraznejším momentom pohárový duel s Trenčínom. Zápas plný emócií, atraktívny pre divákov, keďže sme ho otočili v posledných minútach a postúpili do ďalšieho pohárového kola.
2. Asi nič také nie je. Hoci nám niektoré zápasy výsledkovo nevyšli, nemyslím si, že by bol nejaký okamih, na ktorý by som chcel zabudnúť.
3. Nebude to žiadna dovolenka pri mori, ale skôr aktívna turistika naprieč prírodou spolu s kamarátmi, s vakom na chrbte a prespávaním v stane.
4. Chcel by som sa pozrieť za sestrou do Holandska, kde žije už zopár rokov a veľmi často sa nevidíme. Neviem však, či mi to vyjde.
5. Veľmi rád spomínam na prvú rodinnú dovolenku pri mori, keď sme boli na ostrove Rab v Chorvátsku. Mal som vtedy dvanásť rokov.

Daniel Šebesta

1. Určite vyradenie Ružomberka a Trenčína v pohári.
2. Najradšej by som zabudol na zranenie, ktoré ma v druhej polovici sezóny vyradilo z hry.
3. Spoločné chvíle s priateľkou a s rodinou.
4. Dovolenkovať budeme na chalupe v Kátove a v Adamove. Máme to tam veľmi radi, je tam pekná príroda, neďaleko vodná nádrž.
5. Ako dieťa som nebol na dovolenke, jedine tak u babky na poli vyorávať zemiaky.