Nedeľný zápas proti Ružomberku aj v priamom prenose

Na domáce víťazstvo proti Šamorínu budeme chcieť nadviazať v nedeľu proti ružomberskej rezerve.

Pod Čebraťom má zápas naplánovaný výkop v nedeľu 27. októbra o 10.30 h. Sledovať ho môžete aj prostredníctvom priameho prenosu Futbalnet.TV.

Špecifické stretnutie odohrajú naši dvaja futbalisti – Martin Nagy a mladoženáč Lukáš Švrček. Obaja totiž v minulosti obliekali dres „ruže“. „Do Ružomberka som sa dostal v mladom veku. Nebolo to úplne ľahké, postupne som si zvykol na nové prostredie. Napokon to vypálilo veľmi dobre, odohral som tam šesť sezón za áčko. Vždy sa tam budem rád vracať, či už na dovolenku, alebo na návštevu k známym. Bolo to pekné obdobie,“ zaspomínal si vlani Martin Nagy na pôsobenie v Ružomberku, cez ktorý sme v minulom ročníku postúpili do osemfinále Slovnaft Cup-u.

Cez dorastenecké výbery sa tam prepracoval až do prvého tímu, za ktorý stihol odohrať 153 ligových zápasov, pričom v niektorých z nich si na svoj rukáv natiahol aj kapitánsku pásku. Priamo s ružomberskou rezervou sme sa v predchádzajúcich ročníkoch nestretli, keďže pôsobila v tretej najvyššej súťaži a tento rok zažíva nováčikovskú sezónu v druhej lige. Náš najbližší súper sa nachádza v strede ligovej tabuľky, naposledy sa predstavil na pôde Popradu, kde podľahol 0:2. „Dúfam, že nadviažeme na domáci výkon proti Šamorínu a domov si privezieme tri body,“ rezolútne zahlásil pred nedeľným zápasom Martin Nagy.