Prípravky nám robia radosť (1. časť)

Kategória U9 sa pod vedením Milana Vašíčka a Vladimíra Flóra zúčastnila v uplynulých týždňoch na dvoch kvalitných turnajoch. Najskôr v Korni obsadili mladí futbalisti krásne tretie miesto, o týždeň sa hneď dva tímy predstavili v Dubňanoch, kde obsadili prvé a tretie miesto. Okrem toho si vyslúžili naši dvaja hráči honor najlepšieho strelca a brankára turnaja.

Turnaj Dubňany, sobota 15.2.2020:

MFK Skalica „A“: Komínek, Bederka, Kliment, Brigan, Zálešák, Janúšek

MFK Skalica „B“: Floro, Kuchárek, Konevalík, Hudeček, Velický

Zápasy základnej skupiny:

MFK „A“ - FK Baník Dubňany 2:2
Góly: vlastný, Kliment

MFK „A“ - FK Javořina 12:0
Góly: 4x Janúšek, 3x Bederka, 2x Kliment, 2x Brigan, Zálešák

MFK „B“ - FK Hodonín 5:2
Góly: 4x Hudeček, Kuchárek

MFK „A“ - 1. FC Slovácko (dívky) 7:0
Góly:: 5x Bederka, Janúšek, Brigan

MFK „B“ - FC Fastav Zlín 2:0
Góly: 2x Hudeček

MFK „A“ - Sokol Hroznová Lhota 0:5

MFK „B“ - TJ Zdounky 4:0
Góly: 4x Hudeček

MFK „A“ - postup zo skupiny A do semifinále z 2. miesta

MFK „B“ - postup zo skupiny B do semifinále z 1. miesta

Semifinále:
MFK „A“ - MFK „B“ 1:5
Gól za „A“ tím: Janúšek
Góly za „B“ tím: 4x Hudeček, Velický

Zápas o 3. miesto:
MFK „A“ - TJ Zdounky 2:0
Góly: Bederka, Kliment

FINÁLE:
MFK „B“ - Sokol Hroznová Lhota 3:1
Góly: 2x Hudeček, Velický

Celkovo:
MFK Skalica „B“ - 1. miesto
MFK Skalica „A“ - 3. miesto

Šimon Hudeček sa stal so 16 gólmi najlepším strelcom turnaja.
Dávid Floro
sa stal najlepším brankárom turnaja.
Najlepší hráč mužstva „A“:
Samuel Janúšek
Najlepší hráč mužstva „B“:
Šimon Hudeček 

Turnaj Korňa 9.2.2020
MFK - ŠK Slovania červení 5:2
MFK - MŠK Kysucké Nové Mesto 7:1
MFK - MŠK Poažská Bystrica 3:2
MFK - Juventus Ac. Košice 2:3
MFK - FK Humenné 2:2

Zápasy zlatej skupiny (1.-6. miesto)
MFK - FK Pohronie 3:2
MFK - MFK Tatran Liptovský Mikuláš 0:4
MFK - Fomat Martin 2:0
Konečné 3. miesto.

Zajtra vám prinesieme informácie o účinkovaní kategórie U10 v Hradci Králové a Starom Meste.