Zimnú prípravu A mužstva priblížil manažér klubu

Porozprávali sme sa s Romanom Čavojským o zimnej príprave A mužstva.

Manažér klubu a zároveň i nášho A mužstva Roman Čavojský nám v krátkosti priblížil začiatok a detaily zimnej prípravy A mužstva.

,,A mužstvo sa prvý krát v tomto roku stretne 5.1. 2017 t.j. štvrtok kedy aj začíname trénovať. Tréning začína o 15:00 hod. a bude sa konať na našej umelej ploche."
Roman nám ozrejmil aj to či do kádra A mužstva pribudli cez zimnú prestávku nejaké nové mená a naopak či káder nejaké meno opustilo.
,,V prvom rade som veľmi rád že káder zostáva pokope, nikto nás neopustil. Čo sa týka príchodom začnem návratom po dlhodobom zranený a tým je Radoslav Ciprys fanúšikom ho predstavovať nemusím, veľmi dobre ho poznajú. Káder sme doplnili o dvoch hráčov tým prvým je Ádam Mesárosz, ktorý ku nám prichádza z Veľké Medera, jedná sa o rýchleho krídelníka. Druhé meno je Filip Pankarićan na slovensku neznáme meno, pretože doposiaľ tu na Slovensku bol iba 4 mesiace, kde sme na neho dostali odporúčanie a stiahli sme ho z Dusla Šaľa. Jedná sa o kreatívneho ľavonohého stredopoliara. Všetci veríme, že sa im u nás bude dariť a budú napĺňať svoj potenciál. Nakoniec to zhrniem do prípravy nastupuje teda 20 hráčov + 3 brankári."
Na záver nám Roman odpovedal na otázku aký program čaká naše A mužstvo počas zimnej prípravy a kde táto príprava bude prebiehať.
,,Zimnú prípravu absolvujeme v domácich podmienkach ktorú budeme mať spestrenú o zimnú Tipsport ligu ktorú budeme hrávať v Brne na umelom povrchu. Generálku na jarnú časť odohráme na pôde Opavy vzhľadom nato že prvé kolo ktoré začína 4.3. 2017 t.j. sobota budeme hrať v Novom Meste Nad Váhom. " dodal na záver manažér klubu Roman Čavojský.
Viac informácií o zimnej príprave a presných termínoch prípravných zápasoch Vás budeme priebežne informovať.