Naša devätnástka vyhrala na Slovane u druhého mužstva najvyššej súťaže!!!

Vynikajúci výsledok dosiahli naši dorastenci, ktorí dokázali zvíťaziť na ihrisku bratislavského Slovana 1:0.

Slovan Bratislava - MFK Skalica 0:1 (0:1)

Gól: 25. Baláž

Jozef Dojčan: "Vo veľmi dobrom zápase s popredným mužstvom najvyššej súťaži. Mali sme počas celého stretnutia dobré držanie lopty. Súper mal tiež dobré momenty, keď mal v niektorých pasážach mierne navrch. Počas celého stretnutia sme ich ale dokázali držať na dištanc. Na gólové šance sme mali navrch. My sme mali štyri až päť gólových príležitostí, kým súper sa dostal do dvoch, v ktorých sa spoľahlivým výkonom predviedol Kirka. 

Na začiatok prípravy to bol výborný výkon nášho mužstva. Gól padol po centrovanej lopte do pokutového územia, ktorú obrana súpera nedôrazne odvrátila pred šestnástku. Tam sa najlepšie zorientoval Bzdúšek, posunul na voľného Baláža, ktorý z otočky z mierneho uhla prekonal brankára súpera. Ten už predtým niekoľkokrát výborne zasiahol po šanciach Mášika a predtým dvakrát Baláža. 

Už v piatok hráme ďalší prípravný duel s Bohemians Praha, kde dostanú priestor aj ďalší hráči, keďže už v sobotu nás čaká ďalší ťažký duel na ihrisku ďalšieho popredného mužstva Dunajskej Stredy. Jediným negatívom stretnutia bolo zranenie Hollého, pevne verím, že zajtrajšie vyšetrenia dopadnú pre nášho hráča dobre."