Rodičovské združenie

Stretnutie rodičov a zástupcov klubu

V utorok 10.9.2019 sa na Mestskom futbalovom štadióne konalo rodičovské združenie pre všetky vekové kategórie. Funkcionári klubu sa najskôr stretli s rodičmi dorastencov, následne s rodičmi žiakov a ako poslední prišli na rad rodičia detí z prípraviek. Na tomto stretnutí boli rodičia oboznámení s navýšením členského príspevku, boli im vysvetlené všetky dôvody, ktoré viedli klub k tomuto navýšeniu a taktiež bol predstavený nový systém evidencie a výberu členských poplatkov.

Členské poplatky sa budú vyberať za 11 mesiacov a to od Augusta do Júna. Dohodnutá suma za jednotlivé kategórie je:

Pred prípravky U6 , U7 a U8 - 5 Eur.

Prípravky U9, U10, a U11 - 10 Eur.

Žiaci a dorastenci od U12 až U19 - 15 Eur.

V platnosti zostáva, že ak sú v klube súrodenci, tak sa poplatky vyberajú len od staršieho zo súrodencov. Ďalej sme si odsúhlasili , že všetci žiaci a dorastenci pôjdu za spolupráce klubu na vyšetrenie k športovému lekárovi ( United Clinic s.r.o , Malacky – Mudr . Malovič ). Vyšetrenie je dohodnuté za sumu 42 Eur. Klub uhradí polovicu ceny vyšetrenia a zabezpečí dopravu. Toto vyšetrenie je povinné!

Chlapci si pred vyšetrením zabezpečia a zo sebou prinesú :

výsledky vyšetrení Krvný obraz, sedimentácia

- dátum očkovania proti tetanu, ak berú lieky -aké, alergie -aké

- preukaz poistenca, pitný režim, mali by prísť najedení keďže odbery sa nebudú robiť

- tenisky, kraťase

- uterák, sprchový gel

V poslednom bode bolo dohodnuté , že všetky deti dostanú klubové tréningové tričko a kraťasy. Všetkým členom klubu je poskytnutá 50% zľava na kúpu či už teplákových súprav , tričiek , kopačiek , tenisiek atď. Takto zakúpené veci ostávajú po sezóne chlapcom. Stránky nášho partnera : https://top4football.sk , http://top4street.sk. Ak by mal niekto záujem o katalóg,  stačí napísať na lukas.varga@mfkskalica.sk taktiež v prípade akýchkoľvek otázok.