Už dnes ďalší súboj o dôležité body

Predposledný domáci ligový duel odohráme už dnes o 17. hodine proti Partizánu Bardejov.

S našim najbližším súperom sme sa stretli naposledy v októbri, zo severovýchodu Slovenska sme si vtedy odviezli po bezgólovej remíze jeden bod. Bardejovčania plávajú momentálne v pokojnom strede tabuľky, keď sa nachádzajú pohodlných sedem bodov nad zostupovou hranicou. V posledných piatich zápasoch preukázali slušnú formu, keď okrem zaváhania s Banskou Bystricou štyrikrát zvíťazili. Zostavu nášho sobotného súpera tvorí kvarteto našich bývalých hráčov: Ján Čikoš-Pavličko, Peter Lipták, Radoslav Človečko a Marko Milunović.

Náš tím sa taktiež vezie na úspešnej vlne, máme za sebou dva víťazné zápasy, na ktoré budeme chcieť nadviazať aj proti Bardejovčanom. Počas týždňa sme priniesli rozhovor s Filipom Tomovičom, ktorý sa prvý raz v tejto ligovej sezóne zapísal do streleckej listiny. Okrem neho sa v Liptovskom Mikuláši zo svojho premiérového zásahu v skalickom drese potešil Filip Blažek.

Kmeňový hráč dánskeho Bröndby Kodaň otvoril skóre už v tretej minúte, keď si spracoval polovysokú loptu od Hašu a úspešne prekonal brankára Liptákov. "Bardejov má vo svojom kádri veľmi kvalitných hráčov. Analyzovali sme si ich hru na videu. Samozrejme, že sa budeme snažiť vyhrať tento zápas, aby zostali tri body doma," povedal pred sobotným duelom Filip Blažek, ktorý si vypracoval gólové príležitosti vo viacerých dueloch, ale súdené mu bolo skórovať až minulý týždeň.

Veríme, že na úspešné výsledky nadviažeme aj do tretice. Budeme k tomu potrebovať aj vašu podporu!