MŠK Žilina "B" - MFK Skalica 0 : 0

Zo zápasu so žilinskou rezervou berieme do tabuľky iba bod.
MŠK Žilina B Domáci
0:0
MFK Skalica Hostia


MFK Skalica:

Čikoš - Švrček, Majerník, Szocs, Mizerák - Hruška, Neoveský, Hlavatovič, Záhumenský - Milunovič - Šebesta

Štatistiky

Počet divákov
0
Najlepší hráč zápasu
Timotej Záhumenský

Komentár

Sobota 29.10.2016 o 10,30 hod sa naši chlapci z A mužstva predstavili na pôde Žiliny "B", kde bojovali o dôležité body do tabuľky, aby sa udržali na prvom mieste.

V Žiline sa hral od úvodných minút rezký futbal. Už v 3. minúte skúšal ohroziť žilinskú bránku kapitán Pavol Majerník, jeho pokus bol prudký, ale chýbala mu presnosť. Už o minútu mala Skalica ďalšiu dobrú príležitosť, ale center Neoveského spoluhráči nedosiahli. Rovnaká situácia s rovnakým výsledkom sa o dve minúty zopakovala opäť. V nasledujúcich okamihoch prevzali iniciatívu domáci, ale až na pár centrov a nepresnú strelu Mandiangu sa k výraznejšiemu ohrozeniu brány nedostali. Naopak v 16. minúte mohli udrieť Záhoráci, ale strelu Hrušku z 30 metrov výborne vyškriabal na roh domáci gólman Holec. Po následnom rohovom kope sa opäť vyznamenal brankár Žiliny. V 20. minúte spadol v šestnástke domácich po súboji Mizerák, ale pokutový kop sa nepískal. Po polhodine sa v šanci ocitol Gerebenits, ale Čikoš-Pavličko nemusel zasahovať. V záverečnej štvrťhodine prvého polčasu Skalica zvýšila obrátky, ale strely Milunoviča a Záhumenského si cestu do siete nenašli. Najväčšiu šancu prvého polčasu mala Skalica v poslednej minúte, keď Milunovič prihrával Šebestovi, ale ten z ideálnej pozície minul.

V 48. minúte sa domáci dočkali svojho prvého rohového kopu v stretnutí, ale ani z neho si nevytvorili výraznejšiu šancu. V nasledujúcich minútach mala opäť viac z hry Skalica, ale ani ona si nedokázala vypracovať šancu s prívlastkom gólová. V 70. minúte sa do šance dostával Mbah, ale jeho šancu zmaril Szocs. V závere duelu už mužstvá viac mysleli na to ako neinkasovať a smerom do ofenzívy to bolo čoraz opatrnejšie a tak sa duel nakoniec skončil bez gólov.

(report zo zápasu poskytol Vladimír Miček)Ohlasy trénerov


Zápas nám zhodnotil strelec neuznaného gólu Timo Záhumenský : „Do zápasu sme išli s jediným cieľom vyhrať. Myslím, že ľuďom sa zápas musel páčiť. Oba tými sa snažili o ofenzívny futbal. Hrali sme dobre počas celého zápasu. Mali sme viacej šancí, ako súper škoda, že sme ich nepremenili. Myslím, že rozhodca nám neuznal gól a pokojne mohol odpískať aj 2 penalty pre nás, no nestalo sa a ideme ďalej. Chceme vyhrať ďalší zápas a potešiť našich fanúšikov dobrým výkonom. Keď zopakujeme to čo sme hrali dnes verím, že sa nám podarí zvíťaziť proti Seredi. Ďakujeme našim fanúšikov za výbornú atmosféru a ideme ďalej za naším cieľom vyhrávať . “