ŠK Svätý Jur - MFK Skalica 0 : 3 (0:1)

Po výhre sme na prvom mieste v tabuľke.
Šk Svätý Jur Domáci
0:3
MFK Skalica Hostia


MFK Skalica:

Čikoš-Pavličko - Szöcs, Švrček, Lipták, Šebesta (83. Jakubek), Hlavatovič, Mizerák, Milunović (87. Vrábel), Majerník, Človečko, Ulrich (80. Hruška)

Štatistiky

Branky

Šebesta, Clovečko, Hlavatovič 

Počet divákov
0
Najlepší hráč zápasu
Lukáš Švrček

Komentár

II.liga - Západ má za sebou odohraných 11. kol sútaže a naši chlapci z A mužstva sú na výbornom prvom mieste po výhre nad Svätým Jurom 0:3.


Sobota 8.10.2016 o 15,00 hod sme nastúpili na ihrisku Svätého Jura a získali sme povinné body do tabuľky a môžeme sa aspoň na týždeň tešiť z prvého miesta v tabuľke, keď sme preskočili predtým vedúci Šamorín, ktorý v Pohroním svoj zápas prehral.Ohlasy trénerov


V zápase sa opäť už ako je zvykom objavil na pravej strane obrany, i keď začiatok sezóny nastupoval na pravej strane zálohy, no je vidieť, že v obrane si našiel svoje miesto a jeho výkony sú veľmi zodpovedné a jeho podpora útoku náš môže len tešiť, ako videl tento zápas nám krátko povedal Lukáš Švrček : ,,Do zápasu sme išli s jasným cieľom vyhrať a to sa nám podarilo, dali sme tri góly a mali sme príležitosti aj na ďalšie. Bol veľmi ťažký terén a ťažko sa kombinovalo. V zápase sme dominovali a jasne vyhrali, sme radi, že sme sa dostali na prvé miesto a urobíme maximum, aby sme tam už ostali. Ďakujeme fanúšikom, ktorí nás prišli podporiť."