VIDEO: V Petržalke sme opäť neinkasovali, rozhodol Jakubek

V ďalšom prípravnom stretnutí sme zaznamenali ďalšiu výhru a už v štvrtom zápase v rade sme neinkasovali.

FC Petržalka Akadémia Domáci
0:1
MFK Skalica Hostia


FC Petržalka Akadémia:

Kastl- Horvát, Majerčák (46’ Hitka), Sopúch, Košťál (83’ Marko)- Lády, Kavoň, Vizváry (46’ Miguez), Pochyba (46’ Hečko)- Gašparovič- Kondrlík (62’ Maco)

MFK Skalica:

Junas – Švrček, Jakubek, Szöcs, Lipták - Tomovič, Opiela - Hlavatovič, Haša, Ciprys – Dolný

Štatistiky

Branky

Gól: 71. Jakubek

Počet divákov
200

Komentár

Zápas sme začali s vysokým držaním lopty a už v 10. minúte sme mohli viesť, ale lob Hlavatoviča skončil iba žrdi. Aj naďalej sme mali prevahu, ale nemali sme vyloženú gólovú príležitosť. Súper sa sústreďoval na hlbokú defenzívu, ktorú sme sa snažili zlomiť po krídlach.

V druhom polčase sa domáci viac osmelili a pribudlo vzruchu pred oboma bránkami. Niekoľkokrát sa predviedli obaja gólmani. Rozhodujúci moment stretnutia prišiel v 71. minúte, keď sme podnikli rýchlu akciu po pravej strane, na ktorú si z postu stopéra nabehol Jakubek a hlavou skóroval. V nasledujúcich minútach súper zvýšil aktivitu, ale viac šancí sme si do otvorenej obrany vytvorili my. Po stranách sme sa dostali k niekoľkým centrom a zakončeniam, ale šance Ciprysa, Hlavatoviča či Dolného zostali nevyužité. Keď sa neujali strely spoza šestnástky v podaní Opielu, Dolného a najmä Tomoviča, skóre sa už nemenilo.