S Petržalkou sme vyhrali.

Zápas s jasným výsledkom.
MFK Skalica Domáci
4:1
FC Petržalka Akadémia Hostia


MFK Skalica:

Fišan (46´Junas) - Švrček, Majerník, Neoveský, Fukna - Opiela (46´ Ulrich), Hlavatovič, Ondriš (69´Hruška), Kubus (30´Vrábel), Lipták - Šebesta (46´Jakubek)

FC Petržalka Akadémia:

Petrovič - Lády, Maherčák, Sopúch, Košťál, Hečko, Čemba, Kavoň, Pochby, Pilát, Kondrlík

Náhradníci hostí : Čapla, Horváth, Babinec, Willmann, Uhlík, Semančík, Mikunda, Dobrovodský a Hajtmánek

Štatistiky

Branky

24´Kubus, 34´Ondriš, 58´Švrček, 90´Jakubek - 80 ´Uhlík

Počet divákov
250

Komentár

Počas celého zápasu sme mali územnú a aj hernú prevahu čo potvrdil aj výsledok. Prvý gól sme vstrelil v 24.minúte po nahrávke Švrčka, keď Kubus pekne obišiel brankára hostí a skóroval 1:0. V 25 minúte sme mali obrovskú šancu znova na kopačke Kubusa, ktorý znova obišiel brankára hostí no trafil len žrď prázdnej brány hostí. 34. minúta Ondriš po úniku z pravej strany na dva-krát prekonal brankára hostí a bolo 2:0.

Druhý polčas sme tiež začali aktívnejšie a veľa sme súperovi nedovolili. V 58. minúte zvyšoval na 3:0 pohodlne z hranice malého vápna Lukáš Švrček. Hostia sa dostali do ojedinelého protiútoku a hneď skórovali, keď unikli po ľavej strane a hráč hostí Uhlík znížil na 3:1. Bodku za zápasom dal v 90. minúte Michal Jakubek, ktorý stanovil konečný výsledok gólom na 4:1.

Posledný prípravný zápas teda generálku na ligu odohráme v Sobotu 22.7.2017 na domácom ihrisku o 17,00 hod, keď našim súperom bude maďarské mužstvo Šoproň. Počas tohoto zápasu sa budú v pokladniach predávať permanentky na nadchádzajúcu sezónu 2017/2018.