ArchívPosledných 30 článkov

22.9.Futbal nám proti Pohroniu ukázal svoju horšiu tvárSKA - ZDA 0:2, 10.kolo | Ondrej Hercegh

Pohronie zostáva nezdolané aj po desiatom kole. Hoci sme mali od začiatku opraty zápasu vo svojich rukách, nedokázali sme zužitkovať naše príležitosti a keďže sa hosťom podarilo dvakrát prekonať nášho brankára Junasa, odchádzajú domov so ziskom troch bodov.

20.9.Čo nás všetko v sobotu čaká?Ondrej Hercegh

Ako sme avizovali už na začiatku týždňa, sobota bude v Skalici okrem Skalických dní patriť aj futbalu. Teraz vám už prinášame podrobný program podujatia. Najskôr sa pozornosť fanúšikov bude sústrediť do Františkánskej záhrady, kde si budete môcť vyskúšať rôzne futbalové zručnosti, pričom čerešničkou na torte bude autogramiáda. Zúčastní sa na nej aj patrón celej akcie Karol Dobiaš. Potom sa pozornosť všetkých presunie na „Letňák“, kde od 19. hodiny privítame FK Pohronie.

20.9.VIDEO: Uštedríme Pohroniu prvú prehru v sezóne?Ondrej Hercegh

Po chutnom športovom predkrme vo Františkánskej záhrade sa budú v sobotu oči futbalových priaznivcov zameriavať na zápas proti FK Pohronie.

17.9.V sobotu deň plný športu, príde aj Karol DobiašOndrej Hercegh

Sobota bude okrem Skalických dní patriť v Skalici aj futbalu. V rámci desiateho kola privítame o 19. hodine na našom štadióne FK Pohronie, predtým sa môžete zúčastniť vo Františkánskej záhrade na Festivale športu Wannado.

17.9.Výsledky mládeže (15. - 16. septembra)Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

15.9.Víťazne aj proti Interu, jediný gól zápasu strelil DolnýINBA - SKA 0:1, 9.kolo | Ondrej Hercegh

Víťazstvo proti Interu Bratislava nás prinavrátilo na priebežnú prvú pozíciu, keďže Komárno doma nestačilo na košickú Lokomotívu.

14.9.V sobotu do Stupavy, kde má svoj domovský stánok Inter BratislavaOndrej Hercegh

Ligová jeseň sa deviatym kolom prehupne do svojej druhej polovice. My sa v sobotu predstavíme v Stupave, kde hráva svoje domáce zápasy bratislavský Inter.

12.9.Pôsobenie na Záhorí si pochvaľuje, vo voľnom čase objavuje pekné miestaOndrej Hercegh

S Jožkom Dolným sme sa obzreli za posledným zápasom, v ktorom sme na domácej pôde zdolali Šamorín 2:0. Rodák zo Spišskej Novej Vsi sa podieľal na našom víťazstve presným zásahom, keď prekonal hosťujúceho Hajdúcha bezprostredne po príchode na ihrisko. Okrem toho nám tento ofenzívny futbalista prezradil, kde rád chodieva vo voľnom čase a taktiež sme sa pozreli na nášho najbližšieho súpera, ktorým bude v sobotu Inter Bratislava.

10.9.Víkendové výsledky mládeže (8. - 9. septembra)Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

9.9.Doma víťazne aj proti ŠamorínuSKA - SAM 2:0, 8.kolo | Ondrej Hercegh

Naši futbalisti nastúpili do zápasu s cieľom nadviazať na predchádzajúce pozitívne výsledky a výkony v domácich stretnutiach. Predsavzatie naplnili, keďže Šamorín zdolali 2:0. 

6.9.V sobotu o 19. hodine hostíme Šamorín, Hlavatovič: Nadviazať na domáce výkonyOndrej Hercegh

V ôsmom ligovom kole privítame na našom trávniku Šamorín. Stretnutie má výkop v sobotu o 19. hodine.

4.9.Pohárový zápas v Rusovciach preložený na koniec septembraOndrej Hercegh

Aktuálna správa z Rusoviec: Plánovaný stredajší zápas tretieho kola Slovnaft Cup-u medzi Rusovcami a Skalicou sa neuskutoční v pôvodnom termíne.

3.9.Víkendové výsledky mládeže (1. – 2. septembra) Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich futbalistov:

1.9.Prvú prehru v sezóne nám uštedrilo KomárnoKOMA - SKA 3:1, 7.kolo | Ondrej Hercegh

Z Komárna odchádzame bez bodového zisku, domáci nám uštedrili prvú prehru v prebiehajúcej sezóne a striedajú nás na prvej pozícii ligovej tabuľky.

31.8.Abrahám v lete takmer zakotvil v Komárne: Aspoň viem, čo zajtra môžeme očakávaťOndrej Hercegh

Naši futbalisti sa v sobotu predstavia na ihrisku Komárna, ktoré má na svojom konte len o dva body menej ako my a okupuje druhú pozíciu ligového pelotónu.

29.8.Na našom štadióne dva zápasy SR 17Ondrej Hercegh

Srdečne vás pozývame na dve priateľské stretnutia, ktoré na našom štadióne odohrá reprezentácia Slovenska do sedemnásť rokov proti rovesníkom zo Švédska.

26.8.Víkendové výsledky mládeže (25. – 26. augusta)Ondrej Hercegh

Cez víkend odohrali svoje zápasy naše štyri mládežnícke výbery. Dorastenci boli v zápasoch proti SDM Domino úspešní. Prvé kolo odohrali aj výbery U15 a U14, ktoré nestačili na Petržalčanov.

25.8.Junasova nepriestrelnosť trvala 401 minút: Snažím sa splatiť dôveruOndrej Hercegh

Hoci sa jeho ligová séria bez inkasovaného gólu zastavila na cifre 401 minút, po zápase ho to veľmi netrápilo, keďže spoluhráči dokázali zaťažiť konto žilinského brankára piatimi presnými zásahmi a udržali si neporaziteľnosť aj po šiestom ligovom kole.

24.8.Víťazne aj proti Žiline B!SKA - ZIL 5:1, 6.kolo | Ondrej Hercegh

Ani v šiestom ligovom kole sme nenašli premožiteľa, tentoraz sme si poradili so Žilinou B 5:1 a aj naďalej trónime ligovému pelotónu.

22.8.Najskôr natrhnutá oblička, teraz zlomenina ihlice...Ondrej Hercegh

Do prvých troch ligových zápasov naskočil vždy po hodine hry, ako striedajúci hráč. Tohtosezónnu premiéru v základnej zostave si Jožko Sombat odkrútil vo štvrtom kole proti Popradčanom. Na ihrisku však pobudol kratšie, ako keď do zápasu len naskakoval. V 19. minúte musel nútene striedať.

21.8.Proti Žiline B v piatok o 20. hodineOndrej Hercegh

Dávame do pozornosti, že duel šiesteho kola 2. ligy odohráme na našom štadióne už v piatok 24. augusta, výkop je naplánovaný na 20. hodinu.

18.8.Cyra Haša, pýcha naša!Ondrej Hercegh

Dlhá cesta z východného Slovenska sa mohla niesť v pozitívnom duchu. Zvíťazili sme aj proti košickej Lokomotíve a po piatich zápasoch máme na svojom konte už trinásť bodov. Na našom víťazstve 3:0 mal leví podiel Roman Haša, autor všetkých troch gólov.

17.8.U11 sa zúčastní kvalitne obsadeného turnajaOndrej Hercegh

Šiesty ročník turnaja s názvom Moravskoslezský Cup sľubuje pre našich futbalistov U11 veľmi zaujímavé súboje.

17.8.Trojbodoví aj proti Lokomotíve, Haša s hetrikom!LKO - SKA 0:3, 5.kolo | Ondrej Hercegh

Z Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice, si odvážame tri body. Keďže náš tretí gól dodatočne pripísali Hašovi, český legionár zaknihoval hetrik!

16.8.V piatok proti košickej Lokomotíve, Tomovič: Súpera nepodcenímeOndrej Hercegh

Už v piatok o 16:30 sa predstavíme na ihrisku v Družstevnej pri Hornáde, kde hráva svoje domáce zápasy Lokomotíva Košice.

13.8.Šebesta je si s Hašom kvit, víťazná premiéra PospíšilaOndrej Hercegh

Zvykne sa hovoriť, že najdôležitejšie sú tri body, ale keď k tomu pripočítate aj pôsobivý herný prejav, potom sa zvyšuje hodnota víťazstva, či už v hlavách samotných aktérov, ale hlavne v očiach fanúšikov, ktorí verne navštevujú naše zápasy.

11.8.Ďalšie domáce víťazstvo, Poprad sme zlomili v druhom polčaseSKA - POP 4:0, 4.kolo | Ondrej Hercegh

Štyri góly v druhom polčase znamenajú, že máme na svojom konte už desať bodov a spolu s Komárnom trónime ligovému pelotónu.

9.8.Šebestov hetrik dobrou predzvesťou pred PopradomOndrej Hercegh

Máme za sebou úspešný týždeň. Po trojbodovom úlovku v zápase s Lipanmi, sme sa v utorok predstavili v rámci Slovnaft Cup-u v Pezinku. Hoci sme mali počas celého stretnutia obrovskú prevahu, po prvom polčase svietil na svetelnej tabuli len výsledok 1:0 v náš prospech.

7.8.Dnes pohárový duel v PezinkuOndrej Hercegh

Naši chlapci sa dnes o 17:30 predstavia v rámci tretieho kola Slovnaft Cup-u v Pezinku.

7.8.Cez Pezinok postupujeme ďalej, hetrik Šebestu!PEZ - SKA 1:5, 2.kolo | Ondrej Hercegh

V druhom polčase sa roztrhlo vrece s gólmi, postaral sa o to najmä trojgólový Daniel Šebesta. Aj vďaka jeho gólom postupujeme cez PŠC Pezinok do ďalšieho kola Slovnaft Cup-u.