Partneri klubu

CCH Vzduchotechnika

www.cch.sk

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov. Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky. Montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie. Ako aj v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie. Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis

 
 

EL-ENG

https://www.eleng.cz/cz

 
 

Stavtyp

https://www.stavtyp.sk/

 
 

UNI-UPRAS

www.uni-upras.sk/

Firma UNI-UPRAS, s.r.o. sa zaoberá jednorazovým a pravidelným upratovaním všetkých priestorov. Zabezpečujeme bežné aj náročné upratovanie pomocou profesionálnej techniky a čistiacich prostriedkov.

 
 

Aproxima

https://www.aproxima.sk/

 
 

KOVO META

www.kovometa.sk/index.php/sk/

 
 

VÍNO - MASARYK

https://vino-masaryk.sk/

 
 

Reštaurácia Srdiečko

www.restauraciasrdiecko.sk/

 
 

Top4Sport

https://top4sport.cz/

 
 

RESPECT

www.respect-slovakia.sk

Poskytujeme komplexné služby finančného sprostredkovania v oblasti poistenia pre firemných a individuálnych klientov. Ponúkame najširšiu paletu služieb, ktoré Vám pomôžu identifikovať konkrétne potreby a uľahčia proces prípadnej likvidácie poistnej udalosti.

 
 

Energy Group

https://www.energygroupas.sk/

 
 

Schaeffler Group

https://www.schaeffler.com/fork/

Schaeffler je so svojimi značkami INA, LuK a FAG popredný dodávateľ pre automobily a priemysel. Technologický koncern predstavuje najvyššiu kvalitu a inovačnú silu. S presnými komponentami a systémami v motore, prevodovke a podvozku ako aj v riešeniach valivých ložísk pre množstvo priemyselných aplikácií má Schaeffler Group rozhodujúci prínos pre “mobilitu zajtrajška“. V roku 2016 dosiahla spoločnosť obrat okolo 13,3 miliard Euro. S približne 85.000 pracovníkmi na celom svete je Schaeffler jedným z najväčších európskych priemyselných podnikov v rodinnom vlastníctve. V 50 krajinách a okolo 170 lokalitách má celosvetovú sieť výrobných závodov, výskumno-vývojových centier, obchodných zastúpení a školiacich stredísk.

 
 

Mesto SKALICA

www.skalica.sk

Slobodné kráľovské mesto Skalica

 
 

Vaillant

www.vaillant.sk

Vaillant - výroba, predaj a servis pre plynové kondenzačné a elektrické kotly, zásobníky, solárne systémy, tepelné čerpadlá, rekuperácie a regulátory.

 
 

PK Partner

www.pkpartner.eu/sk/

Spoločnosť PK-Partner Vám ponúka montáž, opravu a servis vzduchotechnických a chladiarenských zariadení.

 
 

Protherm

www.protherm.sk

Protherm - výroba, predaj a servisná podpora pre plynové kondenzačné a elektrické kotly, zásobníky, solárne systémy, regulátory a náhradné diely.

 
 

Hílek a spol.

www.hilek.sk/