Partneri klubu

JS kovovýroba

www.jskovovyroba.sk/

 
 

EFAFLEX

www.efaflex.sk

 
 

KOVO META

www.kovometa.sk/index.php/sk/

 
 

11teamsports

www.11teamsports.sk

 
 

PUMA

https://eu.puma.com/sk/sk/home

 
 

Vaillant

www.vaillant.sk

Vaillant - výroba, predaj a servis pre plynové kondenzačné a elektrické kotly, zásobníky, solárne systémy, tepelné čerpadlá, rekuperácie a regulátory.

 
 

Protherm

www.protherm.sk

Protherm - výroba, predaj a servisná podpora pre plynové kondenzačné a elektrické kotly, zásobníky, solárne systémy, regulátory a náhradné diely.

 
 

Hílek a spol.

www.hilek.sk/

 
 

Stavtyp

https://www.stavtyp.sk/

 
 

Energy Group

https://www.energygroupas.sk/

 
 

UNI-UPRAS

www.uni-upras.sk/

Firma UNI-UPRAS, s.r.o. sa zaoberá jednorazovým a pravidelným upratovaním všetkých priestorov. Zabezpečujeme bežné aj náročné upratovanie pomocou profesionálnej techniky a čistiacich prostriedkov.

 
 

Občianske združenie Kvarteto

 
 

VÍNO - MASARYK

https://vino-masaryk.sk/

 
 

Reštaurácia Srdiečko

www.restauraciasrdiecko.sk/

 
 

MP GROUP

https://metalproduction.sk/galeria

 
 

SLOVCIMI

https://www.slovcimi.sk/

 
 

SKAND

www.skand.sk/

 
 

FORLIT

https://www.forlit.cz/cz/

 
 

Schaeffler Group

www.schaeffler.com

Skupina Schaeffler je celosvetovým lídrom medzi dodávateľmi pre automobilový a ostatný priemysel. Portfólio zahŕňa presné komponenty a systémy v motoroch, prevodovkách a podvozkoch, ako aj riešenia valivých a klzných ložísk pre množstvo priemyselných použití. Prostredníctvom inovatívnych a udržateľných technológií v oblastiach elektromobility, digitalizácie a Priemyslu 4.0 skupina Schaeffler rozhodujúcou mierou už dnes prispieva k „Mobilite pre zajtrajšok“. V roku 2019 dosiahla táto technologická spoločnosť obrat vo výške cca 14,4 miliárd eur. So svojimi takmer 87 700 zamestnancami je spoločnosť Schaeffler jedným z najväčších rodinných podnikov na svete a so svojimi približne 170 prevádzkami vo viac ako 50 krajinách disponuje celosvetovou sieťou výrobných závodov, výskumných a vývojových centier a odbytových spoločností. S takmer 2 400 prihlásenými patentmi v roku 2019 obsadila spoločnosť Schaeffler podľa DPMA (Nemecký úrad pre patenty a značky) 2. miesto spomedzi najinovatívnejších spoločností Nemecka.

 
 

Mesto SKALICA

www.skalica.sk

Slobodné kráľovské mesto Skalica

 
 

PK Partner

www.pkpartner.eu/sk/

Spoločnosť PK-Partner Vám ponúka montáž, opravu a servis vzduchotechnických a chladiarenských zariadení.

 
 

CCH Vzduchotechnika

www.cch.sk

Firma C.CH. VZDUCHOTECHNIKA, s.r.o. pôsobí na slovenskom i českom trhu od deväťdesiatych rokov. Od svojho vzniku úspešne rozvíja činnosť v oblasti vzduchotechniky. Montáže, demontáže, dodávok moderných vzduchotechnických zariadení pre priemyselné a individuálne použitie. Ako aj v oblasti záručného i pozáručného servisu, merania a regulácie. Pri budovaní sa postupne vytvoril realizačný tím, ktorý i formou outsourcingu poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby, ako sú projekcia, príprava a realizácia zákaziek a servis

 
 

Aproxima

https://www.aproxima.sk/

 
 

EL-ENG

https://www.eleng.cz/cz