Archív

Posledných 30 článkov

13.12.V zimnej príprave proti Slovácku či trnavskému SpartakuOndrej Hercegh

Počas zimnej ligovej prestávky plánuje odohrať náš A-tím deväť prípravných zápasov.

10.12.Hľadáme trénera do kategórie prípraviekMFK Skalica

Chceš odovzdať svoje skúsenosti mladým futbalistom a posunúť ich schopnosti na vyššiu úroveň?

8.12.Výber U11 priviezol z turnaja v Bratislave druhé miestoMFK Skalica

Náš výber do jedenásť rokov sa počas minulého víkendu zúčastnil dvoch halových turnajov.

7.12.Futbalisti s veľkým srdcom podporili Detský domov v SkaliciMFK Skalica

Sobota patrila na „Letňáku“ napriek poletujúcemu snehu futbalu. Na umelom trávniku za hlavnou tribúnou sa uskutočnil benefičný turnaj za účasti firemných tímov zo Skalice. Výťažok z tohto podujatia poputuje na podporu činnosti skalického detského domova.

4.12.Generálny manažér Ľ. Lím o jesennej časti a zmenách v kádriOndrej Hercegh

Za uplynulým obdobím sme sa obzreli spolu s generálnym manažérom MFK Skalica Ľubošom Límom.

4.12.U13 druhá na medzinárodnom halovom turnaji v BruntáleMFK Skalica

Vo štvrtok 29. novembra sme premiérovo vycestovali na medzinárodný halový turnaj do českého Bruntálu.

27.11.Po dvoch rokoch vo štvrťfinále Slovnaft Cup-u opäť proti ŽilineOndrej Hercegh

Žreb štvrťfinále Slovnaft Cup-u nám prisúdil do cesty ďalší atraktívny tím. V marci 2019 sa stretneme s MŠK Žilina. Pohárové stretnutie odohráme na pôde nášho súpera.

20.11.Výsledky mládežeOndrej Hercegh

Pred zimnou prestávkou odohrali cez víkend svoje posledné zápasy naše výbery U12 až U15.

13.11.Jesennú časť hodnotíme s kapitánom Lukášom OpielomOndrej Hercegh

Zimovať budeme na tretej pozícii, s trojbodovou stratou na prvé Pohronie. Hoci sme v prevažnej väčšine jesennej časti okupovali prvú pozíciu, tri posledné zápasy nás stáli vedúce postavenie. Napriek tomu môžeme hodnotiť prvú polovicu sezóny úspešne, čo dokumentuje aj skutočnosť, že sme dokázali postúpiť medzi osmičku najlepších v Slovnaft Cup-e.

11.11.Fotogaléria a video z piatkového zápasuOndrej Hercegh

V piatok sme sa rozlúčili s jesennou časťou remízou 1:1 s Prešovom. Nižšie vám prinášame fotogalériu zo stretnutia a zostrih najzaujímavejších okamihov.

9.11.S jesennou časťou sme sa rozlúčili remízou s PrešovomSKA - PRE 1:1, 17.kolo | Ondrej Hercegh

V jesennej derniére sme získali jeden bod, keď sme s Prešovom remizovali 1:1.

6.11.V piatok proti Prešovu s jasným imperatívomOndrej Hercegh

Po dvoch výsledkových nezdaroch sa pokúsime v jesennej derniére rozlúčiť trojbodovým ziskom. Sedemnáste kolo druhej ligy nám postavilo do cesty prešovský Tatran.

4.11.Výsledky mládežeOndrej Hercegh

Pozrite sa na najnovšie výsledky našich mládežníkov:

3.11.V Banskej Bystrici sme neuspeli, Šebestov gól na body nestačilBBY - SKA 3:1, 16.kolo | Ondrej Hercegh

Hoci sme v Banskej Bystrici viedli po prvom dejstve 1:0, druhá polovica stretnutia priniesla tri góly v našej sieti, takže zo stredného Slovenska odchádzame bez bodového zisku.

1.11.V sobotu nás čaká duel na ŠtiavničkáchOndrej Hercegh

„Dušičkový“ čas nás v sobotu o 13. hodine privedie na Štiavničky, kde sa stretneme s domácou Duklou Banská Bystrica. Začína sa odvetná časť druhej najvyššej súťaže, ktorá má v tomto kalendárnom roku posledné dve pokračovania a potom sa ponorí do zimného spánku.

29.10.Výsledky mládeže (27. - 28. októbra)Ondrej Hercegh

Pozrite sa na víkendové výsledky našich mládežníkov:

28.10.Prvú polovicu sezóny hodnotíme s trénerom DojčanomOndrej Hercegh

Pätnáste ligové kolo je za nami, náš A-tím sa stretol v lige už so všetkými súpermi. Po prvej polovici sezóny okupujeme so ziskom 32 bodov druhú pozíciu. Radosť nám okrem tohto konštatovania spravil aj postup medzi osmičku najlepších v Slovnaft Cup-e. O prvej polovici sezóny sme sa porozprávali s tým najpovolanejším, hlavným trénerom „áčka“, Jozefom Dojčanom.

27.10.Z Dubnice odchádzame bez bodového ziskuDUV - SKA 4:0, 15.kolo | Ondrej Hercegh

V rámci pätnásteho kola druhej najvyššej súťaže sme sa predstavili v Dubnici.

25.10.Enem pro nás a pro naše detiOndrej Hercegh

Taký záver zápasu sa často nevidí. Ešte päť minút pred koncom stretnutia sme prehrávali s Trenčínom 0:1. Potom však prišiel smrtiaci záver. Faul, pokutový kop, vyrovnanie a víťazný gól. Všetko sa to zomlelo za sotva sedem minút a mohli sme oslavovať postup do štvrťfinále Slovnaft Cup-u.

25.10.Milota nestíhal po zápase prijímať gratulácie: Milo ma to prekvapiloOndrej Hercegh

Dvadsaťtri minút pred koncom riadneho hracieho času vystriedal Tomáš Milota na ihrisku Martina Mášika. Vtedy ešte nevedel, že v druhej minúte nadstaveného času presnou hlavičkou pošle naše mužstvo do vedenia 2:1 nad Trenčínom.

24.10.VIDEO: V pohári sme postúpili medzi osem najlepších!SKA - TRE 2:1, 5.kolo | Ondrej Hercegh

Chlapci nám pripravili famózny záver stretnutia, keď otočili z 0:1 na 2:1 a postúpili cez Trenčín do štvrťfinále Slovnaft Cup-u!

22.10.Kabína unisono: Na Trenčín sa tešíme, zápas je pre nás odmenouOndrej Hercegh

„Keby mi niekto ráno povedal, že vyhráme 4:1, neveril by som mu. Ukázali sme, že sa môžeme rovnať aj takému vyspelému tímu, akým je Ružomberok,“ hovoril po postupe do osemfinále Slovnaft Cup-u Daniel Šebesta. Žreb pohárového osemfinále nám prisúdil ďalšieho zaujímavého súpera – AS Trenčín, s ktorým si zmeriame sily na domácom štadióne už túto stredu o 18. hodine.

22.10.Výsledky mládeže (20. - 21. októbra)Ondrej Hercegh

21.10.Opiela si v sobotu vytrpel svoje: Po víťazstve ide bolesť bokomOndrej Hercegh

V sobotnom zápase proti Petržalke sa v našej zostave objavil po dvojtýždňovej pauze, zapríčinenej trestom po vylúčení v Trebišove, Lukáš Opiela. Skúsený stredopoliar si na svoj rukáv navliekol, ako už tradične, kapitánsku pásku a zavelil k víťazstvu 2:0.

20.10.Zaujímavý zápas proti Petržalke, ďalšie tri body na našom konteSKA - PETR 2:0, 14.kolo | Ondrej Hercegh

V rámci štrnásteho kola k nám zavítala rozbehnutá Petržalka, ktorá neprehrala osem zápasov za sebou. Po kolektívnom výkone a góloch Hašu s Matićom si pripisujeme na naše konto ďalšie tri body.

19.10.Dnes k nám zavíta PetržalkaOndrej Hercegh

V sobotu príde na náš štadión, v rámci štrnásteho kola druhej ligy, FC Petržalka. Náš najbližší súper momentálne okupuje štvrtú pozíciu druholigovej tabuľky. Za sebou má osemzápasovú sériu bez prehry. Naposledy sa na domácom ihrisku rozišiel zmierlivo 1:1 s Tatranom Prešov.

17.10.Mášik sa teší z každej minúty na ihrisku: Od spoluhráčov sa môžem veľa naučiťOndrej Hercegh

Prechod z dorasteneckej kategórie k mužom nie je prechádzka ružovou záhradou. Presviedča sa o tom aj Martin Mášik, ktorý sa však s nástrahami mužského futbalu vysporadúva viac ako statočne. Doteraz zasiahol, či už z lavičky, alebo v základnej zostave, do všetkých šestnástich súťažných zápasov sezóny.

15.10.Výsledky mládeže (13. - 14. októbra)Ondrej Hercegh

14.10.Z Bardejova si odvážame jeden bodBAR - SKA 0:0, 13.kolo | Ondrej Hercegh

Naši chlapci cestovali tentoraz na východ republiky, kde si zmerali sily s Partizánom Bardejov.

12.10.Nedeľa v znamení náročného súboja v BardejoveOndrej Hercegh

V krátkom časovom slede na našich chlapcov čaká ďalší zápas. Tentoraz na východe Slovenska vyzveme v nedeľu o 15. hodine Partizán Bardejov.