VIDEO: Po zápase s Frýdkom-Místkom má Sombat natrhnutú obličku

Skaličania odohrali ďalší prípravný duel, v ktorom opäť zvíťazili a tretíkrát v rade neinkasovali. Frýdek-Místek zdolali 2:0, ale víťazstvo má aj horkú príchuť.

Po stretnutí bol tréner Jozef Kostelník s vývojom stretnutia spokojný. „Chlapci na ihrisku plnili taktické pokyny, boli sme jednoznačne lepším mužstvom. Teší to zvlášť pri fakte, že sme v priebehu 17 dní odohrali už piaty duel. Súpera sme až na jednu šancu v závere ustrážili. Verím, že obe zranenia, ako Dolného tak aj Sombata nebudú vážne,“ zhodnotil Kostelník.

To ešte netušil, že Sombatovo zranenie sa ukázalo vážnejšieho charakteru. Talentovaný hráč má po súboji v strede ihriska natrhnutú obličku a zostal v skalickej nemocnici na pozorovaní. Druhý Jozef Dolný si zo stretu s hosťujúcim gólmanom odniesol našťastie len ľahšie zranenia.

V zápase sa predstavil aj Rado Cypris, ktorý sa vracia do známeho prostredia, keďže u nás už v predchádzajúcich sezónach pôsobil. „Rado ukázal, že je kvalitný futbalista, na úvod určite nesklamal. V podstate práve on vypracoval druhý gól nášho mužstva," poznamenal k jeho obnovenej premiére náš kormidelník.

Najbližšie sa predstavíme v sobotu 3. februára o 12:00 na ihrisku Petržalky, ktorá je len o skóre na 2. mieste 3. ligy.