Na Lokomotívu Košice vstup zadarmo, náklady ponesie klub a hráči

Na zápas 22. kola proti Lokomotíve Košice budú mať fanúšikovia vstup zdarma. Vedenie klubu a hráči sa tak rozhodli po tom, ako sme dvakrát neuspeli v súbojoch na ihriskách súperov.

Hráči aj vedenie si je vedomé, že posledné dve vystúpenia nášho mužstva neboli vôbec podľa prianí a túžby nielen ich, ale aj fanúšikov. Obzvlášť klub a hráčov mrzí, že napriek tomu, že si o Serede našlo cestu množstvo fanúšikov nášho klubu, museli sa pozerať na studenú sprchu od súpera.

Aj preto sa rozhodli ku kroku, že na duel proti Lokomotíve Košice budú mať všetci fanúšikovia vstup voľný a nebude sa vyberať žiadne vstupné. Náklady na zápas, ktoré klub so súťažným stretnutím má, sa rozhodli zobrať na svoje plecia hráči a vedenie klubu. 

Aj týmto krokom sa chcú aspoň čiastočne ospravedlniť za neúspešné výsledky a veria, že to diváci ocenia ako krok smerom k ním a prídu ich podporiť v dôležitom domácom stretnutí proti kvalitnému súperovi.

Sme si plne vedomí toho, že tie výsledky nie sú také aké by mali byť. V kabíne sme sa rozhodli aj touto formou dať najavo, že si každého jedného fanúšika, ktorý nás príde povzbudiť, vážime a náklady na zápas s Košicami ponesieme my,“ obrátil sa na fanúšikov kapitán MFK Skalica Michal Jakubek.