Posilnil nás univerzál Mihajilo Popović

V pondelok spečatil svoj prestup do nášho klubu Mihajilo Popović.

Tento srbský legionár hral v jesennej časti za KFC Komárno. Dovedna zaň nastúpil na šestnásť zápasov. Jeho obrovskou devízou je univerzálnosť, dokáže zahrať na stopérskom poste, na pravej strane obrannej línie či na krídlach.

Výborne technicky vybavený futbalista je slovenským fanúšikom pomerne známy, keďže v našej druhej najvyššej súťaži pôsobí celkovo už piatu sezónu a odohral v nej 101 zápasov. Okrem Slovenska pôsobil aj v srbskej a belgickej druhej najvyššej súťaži.

V Srbsku obliekal dresy dvoch klubov, najskôr bol súčasťou FK Novi Sad, potom v sezóne 2015/16 účinkoval v tíme Srem Pecinci. Na začiatku svojej seniorskej kariéry zbieral skúsenosti aj v belgickom klube KAS Eupen. Mihajilo Popović sa narodil v 1. januára 1993 v 70-tisícovom meste Ruma, ktoré je súčasťou oblasti Vojvodina. Väčšinu svojho detstva prežil v Novom Sade.

Samotný hráč k svojmu príchodu povedal: "Veľmi ma teší, že som mohol prísť do Skalice. Je to seriózny klub. V tíme je mix mladších a skúsenejších hráčov, väčšinu z nich poznám. Privítali ma veľmi dobre, ako keby som tu bol odjakživa. Vo všetkom sú mi nápomocní. Mužstvo výborne pracuje na každom tréningu."

Mihajilovi prajeme v našom drese veľa úspešných zápasov!