Predposledný ligový duel odohráme v sobotu na pôde Petržalky

Po minulotýždňovom domácom výsledkovom nezdare s Partizánom Bardejov cestujeme tentoraz do nášho hlavného mesta.

Konkrétne v petržalskom Ovsišti si zmeriame sily s tamojším domácim tímom. S Petržalčanmi sme sa stretli jedenkrát už aj v tomto kalendárnom roku, avšak bolo to v rámci prípravného duelu. Na pôde nášho najbližšieho súpera sme vtedy prehrali 1:2.

V ligovom súboji sme sa naposledy stretli s Petržalčanmi vlani na sklonku jesennej časti. Na domácej pôde sme sa vtedy tešili z víťazstva 2:0, keď sa o naše presné zásahy postaral Haša s Matićom. Čo sa týka Petržalčanov, počas jarnej časti sa chopil hlavného trénerského žezla Miroslav Mentel. Tento špecialista na trénovanie brankárov nadviazal na prácu Balázsa Borbélyho a bez väčších problémov dokázal už v predstihu zabezpečiť klubu druholigovú príslušnosť aj do ďalšieho ročníka.

Pred dvomi týždňami sme na súperových ihriskách ukončili dlhočiznú sériu bez plného bodového zisku. Veríme, že sa nám podarí nadviazať na víťazstvo z Liptovského Mikuláša a aj v Petržalke zaknihujeme tri body. Sobotný zápas má výkop o 17. hodine, sledovať ho budete môcť v priamom prenose: