Duel v Šamoríne je odložený, prvý zápas odohráme doma v piatok 16. marca so Žilinou

Aj keď sme úvodné dva súboje jarnej časti mali odohrať na ihriskách súperov, počasie bolo proti.

Po odloženom kompletnom prvom jarnom kole, v ktorom sme mali nastúpiť na ihrisku béčka z Podbrezovej, sa aj druhé jarné kolo odložilo až na zápas Žilina B – Nové Mesto nad Váhom, keďže MŠK má umelú trávu.

Znamená to, že prvý domáci duel odohráme doma proti žilinskému béčku. Toto stretnutie sa odohrá v piatok 16. marca o 15:00. Súboje rezervných tímov fortunaligistov sa nemôžu hrať v rovnaký deň ako hrá áčko. To žilinské v sobotu 17. marca nastúpi v televíznom stretnutí na ihrisku Spartaka Trnava o 15:00.

Preto sme si v klube mohli vybrať či odohráme duel v piatok alebo v nedeľu. Keďže termín sa musel nahlásiť vopred, nevedelo sa, kedy budú hrať hokejisti Skalice domáce stretnutia, či to bude v nedeľu alebo v piatok. Keďže v nedeľu termín koliduje s futbalovými stretnutiami nižších súťaží, rozhodli sme sa v klube pre piatkový termín. 

Pevne veríme, že aj v tento netradičný čas fanúšikovia prídu na otvárací duel nášho áčka a pomôžu mu v dôležitom stretnutí proti náročnému súperovi k úspešnému vstupu do jarnej časti.