Kostelník ďakuje dívakom za podporu s Popradom a verí, že nás podporia aj v závere sezóny

V poslednom stretnutí doma s Popradom sme si definitívne zaistili minimálne druhé miesto v tabuľke, ale už v nedeľu 13. mája o 17:00 h. nás čaká ďalší duel, keď v Stupave nastúpime proti Interu Bratislava.

Celok so slávnou minulosťou šľape na jar vo výbornej forme, keď mu v tabuľke jarnej časti patrí výborné druhé miesto. „Inter poznáme , je to mužstvo, ktoré chce hrať futbal. Doma hrá na umelej tráve, na ktorej veľmi dobre kombinuje. My sa ale stále pozeráme na seba a aj do tohto stretnutia pôjdeme podať čo najlepší výkon a uspieť,“ povedal o najbližšom súperovi tréner nášho áčka Jozef Kostelník.

Práve umelá tráva je špecifikum stupavského ihriska, na ktorom hrá bratislavský celok domáce stretnutia. „Umelá tráva je ideálny terén, keďže je to rovné, dobré na kombináciu, takže ja verím, že nám to bude vyhovovať,“ hodnotí povrch Kostelník.

Pred stretnutím je už tradičná otázka, aký je v kabíne stav po zdravotnej stránke. Aj v tomto prinášame dobré správy. „Zdravotný stav je v poriadku, všetci hráči sú zdravý a plne pripravení nastúpiť. K dispozícii je už aj Jano Mizerák, ktorý sa vrátil po odpykaní trestu za žlté karty. Na Inter teda ideme v plnom zložení,“ ozrejmil kormidelník.

S akými cieľmi vstupujeme do záverečných dvoch stretnutí jarnej časti. „Sme radi, že sme si zaistili minimálne druhé miesto. Sú dve kolá do konca a Sereď má pred nami náskok štyroch bodov. Hrá sa stále o šesť a kým je šanca, nechceme sa jej vzdať,“ poznamenal na margo našich vyhliadok bývalý hráč Sparty Praha.

Nezabudol ani na fanúšikov, ktorí dokázali našich hráčov vytrvalo povzbudzovať počas celého stretnutia s Popradom. „Chcem im poďakovať za podporu s Popradom, že sme to spoločnými silami zvládli. Verím, že nás prídu podporiť aj do Stupavy a s ich podporou dokážeme uspieť. My sa ich za ich povzbudzovanie budeme chcieť odvďačiť víťazstvom ale aj predvedenou hrou,“ zakončil Kostelník.

My len upozorňujeme, že ak sa chcete ísť osobne pozrieť na zápas v Stupave, klub organizuje výjazd na vlastné náklady. Kto má záujem, odchod autobusu je spred hlavného vchodu na štadión o 15:00. V prípade záujmu môžete prísť o 14:45 pred Letňák prípadne sa informovať na telefónnom čísle 0918 972 112.