Vedenie klubu sa dohodlo na predĺžení spolupráce s 27-ročným stredopoliarom Martinom Mášikom, ktorý podpísal novú zmluvu na nasledujúce dva roky.
Martin Mášik spojil doterajšiu kariéru výlučne so Skalicou a v zeleno-bielych farbách bude pokračovať aj v ďalších sezónach.
„S klubom sme sa dohodli na predĺžení spolupráce na ďalšie dva roky. Klub mal záujem o mňa a ja som mal záujem zostať v klube, takže dohoda bola jednoduchá. Strávil som tu celú svoju kariéru a som rád, že tu môžem aj naďalej pokračovať,“ povedal po podpise novej zmluvy Martin Mášik, ktorý si v uplynulej sezóne pripísal na konto sto ligových štartov v zeleno-bielom drese.
Skúsený záložník je súčasťou letnej prípravy od jej úvodu a pozitívne vníma aj zmeny v kádri.
„Začiatok prípravy hodnotím pozitívne. Prišli noví hráči, s ktorými sa postupne spoznávame, a verím, že bez problémov zapadnú do kabíny. Očakávam náročné prvé týždne, no verím, že sa dobre pripravíme na ligu,“ uviedol.
Pred novou sezónou má Martin Mášik, ktorý je v kabíne prezývaný aj „Emil“ jasné ciele.
„Mojím cieľom je byť zdravý a pomôcť mužstvu v nasledujúcej sezóne. Verím, že táto sezóna bude pre nás úspešnejšia ako tie predchádzajúce,“ uzavrel.
Vedenie klubu sa dohodlo na predĺžení spolupráce s 27-ročným stredopoliarom Martinom Mášikom, ktorý podpísal novú zmluvu na nasledujúce dva roky.
Martin Mášik spojil doterajšiu kariéru výlučne so Skalicou a v zeleno-bielych farbách bude pokračovať aj v ďalších sezónach.
„S klubom sme sa dohodli na predĺžení spolupráce na ďalšie dva roky. Klub mal záujem o mňa a ja som mal záujem zostať v klube, takže dohoda bola jednoduchá. Strávil som tu celú svoju kariéru a som rád, že tu môžem aj naďalej pokračovať,“ povedal po podpise novej zmluvy Martin Mášik, ktorý si v uplynulej sezóne pripísal na konto sto ligových štartov v zeleno-bielom drese.
Skúsený záložník je súčasťou letnej prípravy od jej úvodu a pozitívne vníma aj zmeny v kádri.
„Začiatok prípravy hodnotím pozitívne. Prišli noví hráči, s ktorými sa postupne spoznávame, a verím, že bez problémov zapadnú do kabíny. Očakávam náročné prvé týždne, no verím, že sa dobre pripravíme na ligu,“ uviedol.
Pred novou sezónou má Martin Mášik, ktorý je v kabíne prezývaný aj „Emil“ jasné ciele.
„Mojím cieľom je byť zdravý a pomôcť mužstvu v nasledujúcej sezóne. Verím, že táto sezóna bude pre nás úspešnejšia ako tie predchádzajúce,“ uzavrel.