Mládežníci cez víkend s tromi výhrami, dorastenci nadeľovali

Od piatku do nedele mali svoje stretnutia roztiahnuté naši dorastenci a žiaci. Daril osa im striedavo, keď si zaknihovali tri víťazstvá a tri prehry.

Jednoznačne dominovali starší dorastenci, ktorí síce do polčasu strelili Novým Zámkom "iba" dva góly, ale v druhom polčase postupne pridávali jeden za druhým a hostia napokon mohli byť spokojní, že neinkasovali nepopulárnu desinu.Zaujal Martin Mášik, ktorý sa zásluhou hetriku dotiahol na čelo streleckej tabuľky súťaže, v ktorej je na čele spoločne s Jakubom Švecom zo Zlatých Moraviec, keď nastrieľali zhodne 39 gólov.

Mladší strelili rýchly gól zásluhou kapitána Petranského, ktorý si ideálne nabehol na rohový kop, ale potom zahadzovali jednu šancu za druhou a takemr za to pykali. Našťastie súper z ojedinelej šance gól nedal a naopak Ľubo Ligás po polhodine hry zvýšil na 2:0. V druhom polčase prišli chvíle Maxa Kubičku, ktorý dvoma gólmi upravil na konečných 4:2. V závere siahal vekom ešte žiak aj na hetrik, ale jeho priamy kop len opečiatkoval brvno súperovej brány.

Prekvapujúco doma zaváhala U15, ktorá s Dominom prehrala 1:3. Do zápasu nešťastne zasiahli aj zdravotné patálie v našom mužstve, keď pre zdravotnú indispozíciu musel už po štvrťhodine hry odstúpiť gólman Adam Strnisko a do druhého polčasu nenastúpila ani opora zadných radov Dominik Caltík, ktorému po nešťastnom zákroku súpera pribudli na hlave dva štichy. Na našich hráčoch tieto dve zmeny zanechali stopy a nakoniec v druhom polčase dvakrát inkasovali.

Naopak, dobre si počínala U14, ktorá zásluhou Samuela Kosa a Lukáša Kumpana dokázala naplno bodovať. U13 a U12 v Bratislave s Dominom prehrali, aj keď U13 len tesne 0:1.

U19

MFK Skalica – Nové Zámky 8:0 (2:0)

Góly: 27., 65. a 88. Martin Mášik, 36. a 47. Mário Hollý, 74. Matúš Vyskoč, 82. Lukáš Baláž, 89. Teodor Šefčovič

MFK SKALICA: Enriko Kirka - Branislav Jozef Bohunický, Filip Smetana, Filip Bzdúšek, Marko Michalík, Teodor Šefčovič, Lukáš Ravas, Adam Beňo, Mário Hollý, Martin Mášik, Lukáš Baláž (Filip Daňhel, Lukáš Šurek, Matúš Vyskoč, Tomáš Morávek)

U17

MFK Skalica – Nové Zámky 4:0 (2:0)

Góly: 54. a 74. Maximilián Kubička, 3. Dávid Petranský, 32. Ľubomír Ligás

MFK SKALICA: Erik Riška - Denis Romer, Dávid Petranský, Matúš Valo, Vlastimil Daniel, Maximilian Kubička, Ľubomír Ligás, Samuel Prachar, Martin Vašíček, Timotej Kollár, Patrik Drbal, (Gregor Polák, Filip Kocák, Slavomír Grunner, Viktor Buzay, Jakub Formánek, Matúš Formánek).

U15

MFK Skalica – Domino Bratislava 1:3 (1:1)

Gól: 15. Maximilián Kubička

MFK SKALICA: Adam Strnisko - David Gajdúšek, Martin Matula, Dominik Caltík, Michal Masár, Maximilian Kubička, Erik Bielený, Filip Borúfka, Denis Šimek, Filip Phan, Samuel Prachar (Jakub Hazlinger, Sebastian Korchaň, Dušan Bojnanský, Kristián Lašák, Filip Piroha).

U14

MFK Skalica – Domino Bratislava 2:0 (0:0)

Góly: 40. Samuel Kos, 65. Lukáš Kumpan

MFK SKALICA: Samuel Kolínek - Adam Caletka, Sebastian Tamajka, Timotej Vričan, Denis Urbánek, Samuel Kos, František Kajánek, Tomáš Gutschnitz, Robert Koštuřík, Lukáš Kumpan, Samuel Poláček (Branislav Svrček, Peter Kurc, Dárius Kutlák, Matúš Zimka).

U13

Domino Bratislava – MFK Skalica 1:0

MFK SKALICA: Matúš Ráček, Samuel Krpčiar, Patrik Horvát, Peter Habala, Pavol Balážik, Adam Křižan, Timotej Tolla, Samuel Křižan, Damián Polák, Tobias Čulen, Viktor Kozárek, Michal Antálek.

U12

Domino Bratislava – MFK Skalica 7:2

Góly: 8. Mário Rajčák, 28. Dominik Guzmický

MFK SKALICA: Andrej Mareček, Matúš Rehák, Matyáš Adamovič, Samuel Milota, Roman Tkáč, Timotej Rajčák, Mário Rajčák, Richard Polák, Aleš Daniel, Filip Macháček, Andrej Šebesta, Adam Šebesta, Adrián Kocák, Samuel Matúš, Samuel Jůzek, Dominik Guzmický, Andrej Chocholáček, Svetozár Habuda.