Naša U8 dobyla Trnavu a za odmenu vyvádzala hráčov na derby Trnava – Slovan

Naša nastupujúca generácia si zmerala sily na kvalitne obsadenom turnaji v Trnave, kde nenašla premožiteľa a bez straty bodu vyhrala turnaj.

Naša prípravka v kategórii U8 zažila poriadne rušnú sobotu Najskôr ju čakal turnaj, ktorý organizovala trnavská Lokomotíva a v poobedňajších hodinách sa presunuli na Štadión Antona Malatinského a v elektrizujúcej atmosfére pred viac ako 13-tisícmi divákov vyvádzali na ihrisko hráčov Slovana Bratislava.

Poďme však najskôr späť k turnaju. Výsledky v mládežníckych kategóriách, predovšetkým u tých najmenších síce nie sú najdôležitejšie, ale priznajme si každý úspech poteší 😉. A toho si naši mladí futbalisti užili do sýtosti. V štyroch stretnutiach nestratili ani bod a inkasovali jediný gól.

Po turnaji sa hráči presunuli na trnavský štadión, kde na nich čakal nezabudnuteľný zážitok. Našim hráčom sa totiž dostalo cti, aby vyvádzali hráčov Slovana Bratislava na fortunaligový šláger Spartak Trnava – Slovan Bratislava. A počas prestávky si dokonca na hlavnom ihrisku zahrali sami.

Chlapcom gratulujeme k víťazstvu na turnaji a nech to nie je ich posledné vystúpenie na takomto štadiióne!!!

Zápasy MFK Skalica

Skalica - Senica 4:1

Góly: Macejka J., Flamík F., Patka J. 2;

Skalica - Lokomotíva Trnava 3:0

góly: Patka J., Malík A., Macejka J.;

Skalica - Fut. akadémia R.Hanka 5:0

góly: Tokoš K., Vávra A., Juríček D., Patka J., Macejka J.;

Skalica - Piešťany 3:0

góly: Tokoš K., Macejka J., Flamík F.;

Skalica - Sereď 4:0

góly: Tokoš K. 2, Macejka J., Flamík F.;

Zostava MFK Skalica: brankári Chocholáček, Tomeček, hráči Flámik, Juríček, Malík Macejka, Patka, Tokoš, Forro, Mach, Danihel, Konevalík, Vávra, Majkut.