Z východu republiky bez bodu.

Na Spišskú Novú Ves sme nestačili.

FK NOVES Spišská Nová Ves Domáci
1:0
MFK Skalica Hostia


FK NOVES Spišská Nová Ves:

Huszárik – Kunzo, Baranyi, Sedláček (C), Zekucia, Šoltés, Sirko, Kováč, Kubík, Vilkovský, Kubus

MFK Skalica:

Pavličko - Švrček, Jánošík, Jakubek (C), Mizerák - Opiela, Tomovič, Lipták, Šebesta - Ondriš, Haša

Štatistiky

Branky

52´Kubus

Žlté karty
21. Kubus, 70. Kubík, 80. Botvynnyk, 90+4. Baranyi – 24. Opiela
Počet divákov
310

Komentár

Na východe republiky sme začali aktívnejšie, ale v úvode zápasu si ani jedno mužstvo nevypracovalo vážnejšiu príležitosť. V prvej polovici úvodného dejstva síce sme súpera prestrielali 6:2, ale bez gólového efektu. V poslednej desaťminútovke sme zavreli domácich na ich polovici, ale ani z tohto tlaku gól nepadol a tak sa išlo do kabín za bezgólového stavu.

Opäť sme to boli my, ktorí začali veľmi dobre aj druhú časť, ale gól z tlaku sme nedali. Naopak domáci sa z tlaku vymanili a z tretej strely dokázali udrieť, keď sa presadil Kubus, ktorý bol paradoxne cez leto na skusoch práve u nás. Tento gól nás na istú dobu zaskočil a Spišská Nová Ves nemusela čeliť žiadnej vážnej šanciod našich hráčov. Následne sme čoraz viac stupňovali útočnú aktivitu, ale okrem striel zo stredných vzdialeností žiadne vážnejšie šance neprichádzali. V závere už sme hrali vabank, ale napriek enormnej snahe sa nám vyrovnať nepodarilo a tak sme sa z východu vrátili domov bez bodov.

Daniel Šebesta, MFK Skalica: „Prvý polčas sme vstúpili do zápasu aktívne, mali sme viacero streleckých pokusov no bohužiaľ žiadny neskončil gólom. Vstup do druhého polčasu nám nevyšiel, keď sme inkasovali gól z jedinej šance súpera v zápase. V nasledujúcich minútach sme chceli s priebehom stretnutia niečo urobiť, dvakrát sme trafili konštrukciu brány, no vyrovnávajúci gól sa nám nepodarilo streliť.“

zdroj: https://myzahorie.sme.sk/c/20667033/futbal-2-liga-spisska-nova-ves-mfk-skalica-10.html#ixzz4uwd4q2Ru