Generálka pred ligou skončila remízou

V našom poslednom prípravnou zápase letnej prípravy sme hostili tím z Jihlavy.

MFK Skalica Domáci
0:0
FC Vysočina Jihlava Hostia


MFK Skalica:

Junas - Hlavatovič, Karlík, Milota, Pospíšil, Opiela (C), Nagy, Tomovič, Mášik, Haša, Popovič
Náhradníci: Milošovič, Hollý, Frimmel, Frihauf, Ligas, Blažek

FC Vysočina Jihlava:

Vejmola - Tijani, Novotný, Vaculík (C), Svoboda, Klobása, Mikuš, Tlustý, Zoubele, Fortelný, Javúrek
Náhradníci: Esteban, Vedral, Pavlík, Smejkal, Lacko, Veselý

Štatistiky

Počet divákov
0

Komentár

Túto sobotu o 17:30 vybehli hráči MFK Skalice na revitalizovaný trávnik štadióna „na Letňáku“ aby ho pokrstili pred nadchádzajúcou sezónou, ktorá sa už nezadržateľne blíži. Posledný zápas letnej prípravy sme odohrali proti tímu z druhej ligy FC Vysočina Jihlava a aj napriek nepriaznivému počasiu si obe mužstvá nedopriali nič zadarmo. A nemožno sa čudovať, veď oba celky sa už stretli tesne pred zahájením jarnej časti minulej sezóny a z Jihlavy sme si vtedy odniesli výhru 2:1.

Prvý polčas poznamenaný silným dažďom sa niesol v znamení ostrých osobných stretou a súbojov o stred ihriska a síce niektorí hráči potrebovali sem tam ošetrenie, našťastie nikto neutrpel žiadne zranenie.

V druhej polovici hry leteli do veľkého vápna súperovho gólmana centre z krajov ihriska, žiadny však nepredstavoval výraznejšie ohrozenie pre strážcu svätyne a tak našou najväčšou šancou ostal rýchly brejk v 62. minúte, kedy sme sa po pár rýchlych prihrávkach dostali až do šestnástky, následná prízemná strela však len tesne minula tyč. Na druhej strane sa futbalisti Jihlavy dostali do šance, keď zo skrumáže pred bránou Martina Junasa vyšiel s loptou na kopačke útočník Vysočiny Jihlava, no s jeho prudkou strelou si náš brankár výborne poradil.

Pre našich chlapcov to bola posledná možnosť vypilovať nedostatky, pretože budúcu sobotu už ideme na ostro a privítame v Skalici nováčika súťaže z Púchova.