Liptovský Mikuláš - MFK Skalica 1 : 1 (0:1)

Z Liptovského Mikuláša domov len s bodom.

MFK Tatran Liptovský Mikuláš Domáci
1:1
MFK Skalica Hostia


MFK Tatran Liptovský Mikuláš:

Šavol - Ocenáš, Janec(83´Kapláň), Papaj, Poremba(56´Andrič), Staš, Lišivka, Kotora, Kucharčík, Otruba(56´Laco), Ondrek

MFK Skalica:

Pavličko - Švrček, Hlavatovič(52´Šebesta), Jánošík, Mizerák - Tomovič, Opiela, Lipták, Hruška, Haša(80´Čvrtníček), Jakubek(c)

Štatistiky

Branky

70´Andrič - 28´Haša

Žlté karty
Kotora, Papaj, Andrič - Lipták, Opiela
Červené karty
Lipták
Počet divákov
270

Komentár

Prvá šanca zápasu patrila domácim, keď ihneď v 1.minúte hlavičkoval domáci hráč po ich centri z ľavej strany, no len vedľa našej brány. Následne ale v 2. minúte sme zahrávali roh po ktorom mal šancu Hlavatovič, no lopta išla tiež mimo bránu domácich. V 9. minúte dobrá prihrávka Jakubka na Hrušku, ktorého vychytal domáci brankár, no lopta sa odrazila k novému hráčovi v našom mužstve Tomovičovi, ale jeho strelu do odkrytej brány odhlavičkoval domáci hráč na roh. Domácich sme zatlačili z čoho pramenila ajdalšia vážnejšia šanca, keď po centri Jánošíka mal gól na kopačke Hruška, no jeho strela minula pravú žrď domácej brány. Naša prevaha sa ukázal v 28. minúte, keď prihrávku domácich vystihol Hlavatovič uvoľnil v pokutovom území Hašu a ten strelou k tyči nedal domácemu brankárovi šancu a viedli sme v zápase 0:1. Svoju prevahu na ihrisku sme dokazovali až do konca prvého polčasu, no bez vážnejšieho ohrozenia brány domácich. 

Úvod druhého polčasu sme boli aktívnejší, keď strieľal Jakubek v 46. minúte, no jeho strela išla len nad bránu domácich. Ďalší priebeh druhého polčasu sa odohrával väčšinu v strede ihriska. Následne až v 71. minúte pohrozili domáci a hne´d z toho bol gól, keď po ich štandardnej situácii prvú hlavičku náš brankár Pavličko vyrazil, ale na dorážku nedosiahol a bolo v zápase 1:1. Po vstrelenom góle domáci ako by ožili a prevzali dominantu v hre, no hrozili väčšinou len zo štandardných situácií. V 88. minúte sme sa snažili o rýchly brejk, no z toho sme získali roh po ktorom sme neohrozili domácu bránu, následne pán rozhodca nám nedovolil rozohrať akciu po ktorej išiel do šance Čtvrtníček a tak zápas skončil nerozhodne 1:1 a mužstvá si body rozdelili.